Čo na akne?

laurittko

Ja by som ti doporucila ydratacny krem urceny priamo na aknoznu plet, ktory by ti neupchal pory a netvorilo by sa nove akne pevoniaeshop. cz/produkt/detail/hydratacni-krem-pro-aknozni-plet
je velmi dolezite aknoznu plet hydratovat

Alexa12

Dobrý večer, tiež ma už dlho velmi trápi akné,ale k tomu sa mi ešte aj pridala vysušená pleť, ja viem znie to divne ale dá sa s tým niečo robiť? :(

bibinka004

ahojte baby vzhlad našej pokožky hovorí o tom čo sa deje vo vnutri nášho tela..akné sa objavuje aj z toho dovodu ked málo pijeme.najprv je potrebné sa vyčistit z vnutr.najprv si musíme zlepšit cinnost sliznice tráviaceho systemu teda detoxikovat organizmus.akné hovorí o množstve toxických látok v črevách a preto je velmi dolezite aj zmenit system stravovania.nadarmo používame rozne krémiky,gély a rozne iné prípravky.pokial nemáme vyčistený organizmus tak nám žiadne maste nepomožu verte mi ja mám s tým skusenosti..pomohla som velmi vela ludom zbavit sa akné...ak Vás zaujíma o tom niečo viac tak mi napíšte e-mail na bibinka1201@pokec.sk a rada Vám pomožem :)

kika2110

ja mám akné už dosť dlho, asi od 11-12 rokov, nepomáhali mi žiadne prípravky z drogérie/lekárne, ale obyčajná alpa, do ktorej som dala hrebíčky...potierala osm si to hoci kedy kedy ma to napadlo a dosť rýchlo sa mi to hojí..za 2-3 dni je vyrážka preč...

modráčik

Vela sa tu pise o akne.Mam nejednu skusenost s tymto problemom, preto som sa rozhodla reagovat: pokial nebudete problem riesit aj zvnutra, nepostacia masticky, kremiky,ani kvalitna kozmetika.Moja rada:
1.aspon raz za 2 mesiace navstivit kozmeticku a dat si vycistit plet
2.urobit si detoxikaciu organizmu cistymi prirodnymi doplnkami vyzivy/crevny system sa da do poriadku,upravi sa travenie/
3.pouzivat kvalitnu kozmetiku
Nie lacnejsiu, ale kvalitnu.Bohuzial, je to aj v cenach..ale stoji to zato, zbavit sa akne navzdy.

makk

mam 27 rokov a coraz vacsie problemy s pletou,hlavne na brade a okolo nosa az na licach,prestala som uplne pouzivat make-up a praveidelne si cistim plet,ale uz nevim ,co je dobre a co zle,plet mam sice mastnu ,ale bradu mam stale vysusenu,prosim co by mi pomohlo?dakujem