Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychoza

Juro_

Sisa... ty nemáš psychózu, ale naopak depresiu. Depresia je protipólom.
Tie príznaky čo tu popisuješ patria k depresii.

Psychotici radi riskujú, kvôli dopamínu sú po sexe, láske, nikotíne... a všetkom príjemnom a pudovom lačný ako \"upír\" :D po krvy, necítia potrebu spánku a únavy, majú veľkú fyzickú silu, stále vyhladávajú nové možnosti, libido je kvôli dopamínu, ktorý sekundárnym procesom potláčania prolaktínu a aromatázy zvyšuje tvorbu pohlavných hormónov väčšie než u zdravých a necítia bolesť, takže nemajú mať z čoho strach:
www.messaggiamo.com
A kedže zdvýha TST:
ona.idnes.cz

Pri depresii je človek unavený kvôli derivátom kortizolu, ktoré majú sedatívny účinok, prejavuje sa aj syndróm unavených nôh, človek priberá v oblasti tváre a krku, niekedy sa objavuje akné, človek nieje motyvovaný k žiadnej činnosti okrem jedenia potravín a sú veľmi silné sebevražedné sklony.

Tu na spodku stránky máš porovnanie nadbytku a nedostatku dopamínu:
www.soulwork.sk
Depresívny majú buď nedostatok dopamínu, adrenalínu, alebo serotoínu.

sssisa

staci ze mam niekde ist a stresujem, dostanem taky strach ze ci mi nepride zle kedze mam traviace problemy (aj ked v skutocnosti najslor zacali tie psychicke problemy az tak tie s travenim)potom nedokazem robit to co naozaj chcem napr. ked ma niekto nikde vola tak sa na nieco vyhovorim pri tom vo vnutri citim ze chcem ist ale kvoli strachu z neznameho poviem nie a tak to je v roznych situáciach,,,,a to nehovorim ked mamist niekde na noc alebo kde je ticho koniec vystresujem sa ale chodila som uz k jednej psychologicke a ta ma naucila ako mam dychat ked pride taka situacia niekedy mi to pomoze ale niekedy nie ako kedy

rena23

sssisa, z toho mala, co si napisala tipujem, ze by mohlo ist o uzkostnu poruchu - to nie je psychoza , ale neuroza a da sa liecit. Skus pozriet temu "Depresia a panicka porucha", tam pise dost ludi s podobnymi problemami, aj to, ako sa daju zvladnut.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychoza - Fórum - ZDRAVIE.sk