Psychoza

sssisa

delphia kiez by si mala pravdu ale nie je to tak mne nieco je mozno to nie je psychoza ale nieco vo mne je lebo uz ako mala som prezila dost stresujuci zazitok ktory mi poznacil psychiku a odvety preslo dost rokov kde sa pridruzili aj problemy s travenim objavili mi alergiu, nejak je to prepojene psychika a travenie a teraz nedokazem normalne fungovat robit bezne veci lebo hned stresujem som v panike ,,,nie som to proste ja ,,,,
a za odbornikom som bola pomahalo mi to ale nie az tak aby som sa toho zbavila a lieky by som nerada brala aj ked som niekde citala ze by mi mohol v strese chybat serotonin no neviem,,,,,

delphia

sssisa nenamyslaj si hluposti! ja na prednaskach zo psychologie a psychiatrie som nachadzala na sebe vsetky symptomy danych ochoreni, o ktorych sa prednasalo :D

takze ak mas tazkosti, hor sa k odbornikovi, nakolko ak potrebujes liecbu, tak je lepsie ju zahajit ci skor.

rena23

ssisa, ake mas problemy, ze mas podozrenie na psychozu? Inak, suhlas s amhr - psychozy su take zavazne ochorenia s vyraznymi priznakmi (viditelnymi aj pre okolie), ze by si uz davno vedela,ze ju mas.

amhr

sssisa, kup si ucebnicu psychiatrie a nastuduj si ju. Alebo rovno navstiv odbornika. Tu ta nikto vzdelavat nebude. Keby si mala psychozu, tak tu takto nevypisujes o nicom.

sssisa

mohol by mi niekto vysvetlit rozdiel medzi psychozou, uzkostou, panickou chorobou,maniodepresiou a niecim podobnym, neviem co mi vlastne je,,,,

sssisa

neviem povedat na isto ci ju mam ale co som si precitala na internete tak mi to aj sedelo
ja sama neviem co je to so mnou a neviem ako dalej ,,,

lilii

Medzi psychózou a depresiu je rozdiel. Otázka je trocha nejasná.
Začať žiť vyliečená, liečená alebo nevyliečená?