Psychoza

m,mlk

sssisa, ja ti rozumiem... napriek tomu, ze si vzdy poviem, ze odteraz fungujem normalne, nikdy mi to este nevyslo... nedari sa... teraz mam opat fazu, ked nevidim v nicom zmysel... je to proste tazke... zacat odznova a normalne...

ruleta

n prave o tom ta kniha samozrejme je ...nie len nejake chvilkove rozptylenie, ale nieco co rozpusti tvoje nezmyselne myslienky

sssisa

m,mlk
toto som uz skusala x krat a nic stale prisla nejaka situacia a skoncila som opat na zaciatku, neviem co sa som mnou deje ci to vobec niekedy prejde, mozno som uz v takom stadiu ze by som mala brat lieky ...
ruleta diky ale kniha mozno ze mi pomoze len na tu pol hodinku ked ju budem citat a potom koniec ja tym trpim uz dost dlho na to aby mi mala pomoct nejaka kniha ,,,
neviem si rady :((( nedokazem robit obycajne veci co robi kazdy clovek :,(( a prinutit sa ? NEREALNE

m,mlk

sssisa, tak sa rozhodni, že oddnes budeš normálne žiť... a ja sa pokúsim pridať... je to ťažké, ale na druhej strane jednoduché... je to tak veľa chcieť normálne žiť? nemôže to byť také zložité!