Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem pribrat!

Martin-S

preštuduj si toto. nevravím, že so všetkým v tom článku úplne súhlasím, ale je to v podstate overený spôsob ako pribrať.

new.biomag.sk

a ešte niečo o stravovaní nájdeš na www.posilnovanie.sk - sú tam veľmi dobré rady, len to treba preštudovať.

Martin-S

kúp si B-Komplex forte kvôli chuti do jedla a stravuj sa tak, že si jedlá zostavuj ako kombináciu sacharidy+bielkoviny(+zelenina), alebo bielkoviny+tuky. V žiadnom prípade nie sacharidy s tukmi! také dve hodiny pred spaním už nejedz. ak by si bola hladná, tak len nejaký mliečny výrobok. zadok máš teraz možno fajn, len ak by si sa len tak dala do poriadnej "žranice", tak by dlho fajnový nemusel ostať :) jediné čo ti ja môžem z vlastnej skúsenosti odporučiť je tá kombinácia cvičenie + dobrá strava. ak ti ide len o prírastok tie dva kilá, tak kľudne aj v tuku, no ak chceš nabrať viac, tak by bola vhodnejšia kombinácia svaly + malé percento tuku. a to dosiahneš len cvičením, poriadnou a kvalitnou stravou a dobrým spánkom.

Tyshka

Ďakujem no do tukov troska som moc taka jak plocha no zadok mam akurat zevraj fajn ale od polka hore som taka tenulunka aj nohy troska take no chcela bysom trocha:)

Martin-S

a čo chceš pribrať? svaly alebo tuky? najlepší spôsob ako pribrať je začať cvičiť a poriadne jesť kvalitnú stravu (pomalé sacharidy + kvalitné bielkoviny). kvalitná strava rovná sa napr. ryža s mäsom a čo najmenej tuku (napr. kuracina). jesť 5 až 6 krát denne menšie porcie, ale častejšie. Rád ako sa stravovať pri cvičení je plný internet. No ak sa ti nechce cvičiť, tak len veľa jedz, ale aj keď budeš jesť kvalitnú stravu, tak sa nevyhneš tomu aby si nabrala tuky. Ale to záleží aj od genetiky, ja síce cvičím, no do tukov som v živote nikdy príliš nešiel :-) ak si vyberieš cestu cvičenia, preštuduj si stránky o cvičení, zvoľ si nejaký tréning pre ženy, poriadne jedz a poriadne sa vyspi každý deň.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem pribrat! - Fórum - ZDRAVIE.sk