Po kazdom sexe sa stiahne...

Príspevok v téme: Po kazdom sexe sa stiahne...
Wake

Dobry den,

chcel by som vas poprosit o radu.. Mam priatelku, sme spolu vyse dvoch rokov, ja mam 18, ona ich bude mat za par mesiacov... 2 roky sme mali vztah bez sexu, pretoze na neho nebola pripravena a ja som to akceptoval a cakal, kym to bude iniciovat ona, aby som vedel, ze to nerobi kvoli tomu, ze je pod tlakom...

Po 2 rokoch s tym prisla za mnou a skusili sme to.. Po prvy a druhy krat sme to vzdali, pretoze ju to dost bolelo, po treti krat sa blana roztrhla a uz bolo dobre... No no dalsi krat, ked sme do toho znova sli, tak bola extermne stiahnuta a ja som ju musel znova roztahovat, aj ked to bolo mozno po 2 dnoch a takto to je doteraz, pred kazdym sexom je stiahnuta a dost ju to boli, kym ju roztiahnem, skusali sme to aj hnedna druhy den a tak, ale stale sa stahuje znova a znova a boli ju to roztahovanie... Neviete poradit, cim to asi bude? Dakujeme...

ellyy

predohra a mna to tiez zo zaciatku bolelo aj pri dalsich ale ja som sa uvolnila tak ked ma robil rukou na klitorise tak som sa vzdy uvolnila a potom to bolo bez problemov odporucam :-)))

lala999999

musime mať dostatočno dlhú predohru. Aby som vlhká a uvoľnená. Vypalcuj ju, vyliž si, bozkávaj jej prsia atd atd. Možno by bolo dobre aby ste použivali aj lubkičné gély, možno vám to pojde ľahšie.

Je to celé o psychike, nevie sa uvolniť. ALe neboj sa je to normálne, mna to bolelo aj 10 krát ked pritel šiel do mna ale potom sa žena roztiahne...:) čim častejšie to budete robiť, tým lahšie vam to pojde.
Prajem veľa štastia

Wake

Dobre:) Tak dufam, ze to casom pominie, lebo som nezny na nu, mame to vtedy, ked som si isty na 100% ze nikto nas nevyrusi a tak, nema ani z coho mat stres a tak.. no uvidime, dakujem:))

lollypop789

aj ja som mala taky isty problem, lebo nebola som uolnena, a bola som v strese, uz aj z toho, e co ked zase nebudem uvolnena,bud na nu nezny a tak,ale aj tak sa to moze stat este par krat, casom to prestane, neboj sa,ale potrebuje cas, a dovtedy to treba skusat...ja uz tento problem nemam, ale obcas aj teraz ma to boli trosicku

Wake

Jasne, lubrigacny gel mame, lenze ten len pomozeju lahsie roztiahnut, nepomoze v tom, aby sa nestahovala, to len riesime to sposobene a nie to, co to sposobuje... a zaciatku su tazke ja viem, lenze takto to ide uz od oktobra.. zeby to trvalo tak dlho?:(