Dvaja v tom =)

Príspevok v téme: Dvaja v tom =)
timiq

...všetko bolo dokonalé, môj život, môj vzťah s priateľom...všetko. Ale nič netrvá večne a tak ani môj dokonalý svet netrval. Začalo sa to tým, že môj vzťah s priateľom začal byť stereotypný a ani on sa ku mne nespraval tak,akoby som si predstavovala. Neprejevoval mi city, čo je u mňa veľmi dôležité....večne sme pozerali telku, filmy a vôbec sme nechodili von medzi ľudí.Chýbala mi láska,dotyky a rozhovory. A tak som sa naučila vysedávať doma či už s ním, alebo bez neho. Vadilo mi na ňom aj to, že bol a stále je mamičkin maznáčik. Keď som bola sama čas som si krátila sedím za počítačom a chatovaním. Spoznala som rôznych ľudí, väčšinou mužského pohlavia. S niektorími som sa aj stretla no nič viac. Až som si povedala že s tým skončím a už nebudem odpisovať na žiadne správy, pretože žiadne z mojich stretnutí nedopadlo najlepšie...jeden predsa len. Písali sme si dosť často, ani som neprišla z práce a už som mu písala. Nekomunikovala som už ani s rodinou. Navrhol mi aby sme sa stretli a ja som neváhala, ale zaprisahala som sa že ak to nebude normálne tak už nikdy žiadnemu neodpíšem a budem so svojím priateľom asi naveky. Bolo to 3.1. v pondelok o tretej keď ma môj internetový idol čakal po práci pred budovou mojej organizácie. Hneď v prvú chvíľu som vedela že stretnutie neľutujem. Keď sme sa pozdravili nasledoval asi dvoj minútoví pohľad do očí...nechápala som. Bola som veľmi zmätená, srdce mi pri jeho pohľade do mojích očí znervóznelo a bilo o dušu. Prišlo lúčenie a vtedy to urobil objal ma a začal ma bozkávať...v mojej hlave sa premietalo v tej chvíli neuveriteľne veľa myšlienok. No na prvom mieste som myslela na to, že mám predsa vzťah ( mimochodom štvor ročný ) a s chlapcom ktorého milujem...bola to samozrejme moja chyba lebo dotyčný nevedel že niekoho mám! Veď na čo by som mu to vravela keď som si myslela že to bude stretnutie ako tie ostatné... čiže nudnéééé. No nedokázala som zo seba dostať ani slovo a tak sme sa pobrali domov. Hned mi prišla správa a po nej ďalšia a tak ďalej. Písali sme si smsky, pri telefonátoch sme sa nevedeli rozlúčiť a naše stretnutia boli plné zábavy, bozkov, objatí a potom prišlo nádherné vyznanie z ktorého sme obaja pochopili že už bez seba nemôžeme existovať! Medzi týmto všetkým sa samozrejme odohrával aj môj dlhoročný vzťah.Dalo sa to kamuflovať, pretože môj "inernetový" nepracuje na Slovensku a na dva týždne chodí do zahraničia. Teraz je momentálne tam no pred odchodom sme spolu začali chodiť. Ak to správne chápete mám dvoch...a ďalšia vec je že sa to prevalilo pred mojou matkou, ktorá so mnou nekomunikuje, pretože ja jej vždy všetko prezradím no ona to pri najbližšej výmene názorov využije a stará sa do vecí do ktorých ju vôbec nič nie je. Uráža mojich priateľov a nezniesla som keď urazila môjho "internetového"... A teraz neviem čo mám robiť, nechcem byť klamaná a ja sama teraz klamem. Utešovala som sa myšlienkou že sú to len chlapi, že oni to robia stále ženám! Pobláznia im hlavu a potom ich odkopnú! Lenže aj oni majú city a toto robiť nemôžem...No otázkou je ako to všetko dať do poriadku. S kým ostať, koho sa vzdať a nikomu pri tom neublížiť? Vstúpiť do nového vzťahu alebo ostať vo vzťahu ktorí už poznám aj keď nie je 100 percentny? Viem že som urobila obrovskú chybu! Nepotrebujem, aby ste ma súdili, pretože to už urobila moja ctená mama! Potrebujem fakt dobrú radu!

Ďakujem...

ta3

timiq,
nie je cestne tahat to s dvomi naraz, ja na Tvojom mieste by som sa rozisla s byvalym, ked nie si s nim stastna, nema to cenu a ako spravne poznamenala Usiko, da sa zit zo zvyku aj vo vztahu, ktory nenaplna, ale casom to v Tebe aj tak vzkypi, preco Ti radim, aby si sa rozisla s byvalym?, mam osobnu zlu skusenost s mamickinymi maznacikmi, nie su to dobri partneri pre zivot, zelam Ti, nech sa uz rozhodnes akokolvek, aby si bola stastna, no s byvalym to asi nebude a mozno ani s tymto novym, ale este nie je koniec sveta, urcite este stretnes muza, ktory bude za to stat, niekedy z obavy alebo z pohodlnosti ostavame vo vztahoch, ktore netesia, ale to je chyba, pre stastie treba nieco aj urobit, treba ho hladat, drzim palce

LorelaiLove

ahoj Timiq. Ja mám tiež viac ako 4-ročný vzťah, mám 22 rokov. Snažila som sa pochopiť tvoju situáciu. Ja si nedokážem predstaviť, že by som ukončila vzťah s človekom, ktorého milujem viac ako čokoľvek na svete...Ale to je môj prípad, nie tvoj. Niečo také by som mu nedokázala spraviť, to by som sa nemohla už nikdy na seba pozrieť do zrkadla...Ale keď hovoríš, že už to nie je ono a si si istá tým, že ten vzťah nemá budúcnosť, tak budiš...Ale spravila si to zle, týmto určite niekomu ublížiš. Svojho priateľa si si nechala ako rezervu, nezdá sa mi to voči nemu fér. Voči novému "priateľovi" je to tiež nefér, ktovie ako sa zachová, keď to zistí...Musíš myslieť aj na to, čo si pomyslia tvoji (a hlavne vaši spoloční) priatelia...budú ťa súdiť, hodnotiť tvoje rozhodnutie a bude to pre teba ťažké. V prvom rade si mala jeden vzťah riadne ukončiť a potom začať nový. Takto môžeš prísť o veľa...a počítaj s tým, že s tvojím priateľom (tým prvým) si totálne pokazíš vzťah a podľa mňa nezostanete ani priatelia...stojí ti to za to? Zachráň čo môžeš, len rýchlo konaj, aby sa to ešte viac nezamotalo...Držím palce

kafe

timiq, čo si si navarila to si aj zjedz a nečakaj, že ti niekto poradí čo s gebuzinou.
Nebuď smiešna, vraj - a nikomu pri tom neublížiť - už si ublížila jednému, druhému a sebe si pokašľala to čo si mala (alebo mohla mať s druhým). Nuž ale masochizmus je v móde, ako tak čítam. Svojim rozhodnutím určite ublížiš, to si píš.
Poradila by som ti, ale myslím, že je to zbytočné. Aj tak by si to neurobila. Ale prajem ti, aby si na to prišla sama, čo je asi dobré urobiť.
Za stereotypný vzťah si zodpovedná AJ TY. Ty si mu prejavovala lásku tak ako na začiatku? Vymýšľala si program aj sama, či si len čakala kde ťa vezme a čo navrhne on? Takýmto činom sa ti aj druhý vzťah rozpadne kvôli stereotypu.

usiko

ja neviem, ale ak ti vadi ze priatel ti nepreukazuje lasku,tak naco s nim si? moj nazor je, ze si na to casom akoze zvyknes ale raz to v tebe vzkypi, a vybuchnes a aj tak sa rozidete...mne aj po skoro 5 rokoch prejavuje nekonecne vela lasky a k nasem malinkej dcere je neskutocny......proste hladaj to, co chces, a neostavaj s tym, co nechces...a aj ked ten internetovy neude akeho si si predstavovala, moze ti pomoct odist zo vztahu, ktory ta neuspokojuje....a casom si najdes niekoho, kto ti bude pomerne dobre vyhovovat....

cinni

po 4 rokoch aj ten tvoj "internetovy" bude pre teba stereotypny.. nie je zle si najst novy vztah, zle je klamat cloveka, co za to nemoze. Velmi skaredo sa ti to vrati, vzdy sa to vrati.

cica3333

timiq-nedivim sa ti že hladaš inede,ked ta vstah ktory maš nenaplna,,,,daj si však pozor,najprv si zisti,či ten tvoj"internetovy"nema niekde rodinu,aby si nedopadla ešte horšie(zlomenym srdcom)a ak nie :)))tak dotoho nemaš čo stratit...

KIKA555

Ako preco by sa mala spamatat ? myslim ze tym sa spamatala ze si uvedomila ze jej vztah ju nenaplna.. preco by sme mali byt s niekym s kym sme neni stastny? nepotrebuje to aby tu na nu niekto kydal ale to aby jej niekto poradil.. lebo aj ked ma teraz kvazi druheho frajera toho prveho ma stale rada.
moja rada je aby to vyskusala s tym novym. a nie aby sa spamatala