Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nieaka dobra rada...

Príspevok v téme: nieaka dobra rada...
mimi123

Dobry den, chcela by som od vas nieaku dobru radu ako otehotniet. S priatelom sa pokusame o tehotenstvo ale sa nam to nedari..K lekarovi este nechcem ist,neviem ci to nie je velmi skoro, kedze sa snazime asi pol roka.rada by som priala nieake domace recepty na tehotenstvo..Za vsetky rady vam vopred dakujem.

mimi123

dakujem vam babenky... o tej zdravej vyzive uz som aj ja citala a zacala som s nou tak uvidim ci pomoze aj mne..este raz dakujem vam

bibi123

mimi123-polrok je uz ta doba, kedy by aj mohli ist dvojice na vysetrenie. Kamaratka nemohla otehotniet, pokusali sa asi rok, potom sa na to vykaslali, zacala drzat 90 dnovu dietu a hned v 1. mesiac otehotnela. Skus vyskusat(mozno jej pomohla zdravsia strava, pravidelny prisun potravy, ze mala myslienky niekde inde,..)vraj jej gynekolog povedal, ze uz mal 5podobnych pripadov, tak skusaj a nezufaj:O)

ketrin614

najlepsia rada je nemysliet na to a proste si sex uzivat,s manzelom sme cakali na prve dieta 5r a nezistili nam ziadny zdravotny problem,tak strasne som chcela dieta,uz som bola nestastna z toho,potom som isla s manzelom na cestu,je totiz kamionista a super som sa odreagovala od domacnosti a vyslo to:-)

rollka

nie je dobre sa na to tehotenstvo az tak upinat,viem ze niekedy sa to neda,z mojho okolia poznam,ze si manzelia ktori nemohli mat dieta adoptovali a po kratkej dobe zena otehotnela.Myslim si ze akonahle prestala na to intenzivne mysliet,tak hned otehotnela,aj ked urcitu rolu tam asi zohrali aj materske hormony.

mandolinka

Je potrebné skúsiť nejaké vitamíny, počula som že aj užívanie včelej materskej kašičky pomáha. Chce to kľud a skúšať ďalej.
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nieaka dobra rada... - Fórum - ZDRAVIE.sk