čínske znaky ako tetovanie

Príspevok v téme: čínske znaky ako tetovanie
RiushBejb

ahojte,,chcela by som sa spýtať, má tu niekto čínske znaky ako tetovanie?,,chcem si dať na 18ku dva malé nad členok, mám vybraté zatial jedno (pravda),,,aké máte skúsenosti? akú základnú chybu neurobiť? ako zistím že si dávam tetovať znak ktorého význam som si 100percentne istá?,,dakujem pekne :),,(názory odporcov tetovania ma nezaujímajú)

bibba

a este aj rozne ornamenty su trapne... pokial si neda clovek vytetovat nieco co prenho nieco znamena, sa s tym stotoznuje tak to je zbytocne tetovanie...

Janulik33

Ja ziadne tetovanie nemam ale chcela by som a to mam 33r. Viem si seba predstavit aj v 50ke s tetovanim :)
Zalezi ake je a kde na tele je. Ked je to vkusne, preco nie aj vo vyssom veku?
Ja by som si dala iba take malicke bud nad clenok ale z vnutornej strany.
Dala by som si tam malickym meno svojej dcery v nejakom cudzom jazyku.
Samozrejme by som si musela byt 100% ista, ze napis znamena to, co chcem.

tsil

akú chybu neurobiť? rozmyslieť si to poriadne...ja nie som proti tetovaniu...ale to , čo sa ti zdá momentálne cool a in nebmusí byť aj za 10 rokov a nehovorím za 30 (veď to máš na celý život)...skúsi si predstaviť sama seba v 40-tke, že či aj potom sa ti to bude zdať fajn...

zuzanecka73

ale ak si chces dat nieco v cinstine tak by bolo najrozumnejsie najst si odbornika vo vacsich mestach sa cinstina aj vyucuje skus si to niekde najst a napisat niekomu ci by ti to neprelozil, aby si tam važne nakoniec nemala menu z cinskej restiky :)

zuzanecka73

ale ak si chces dat nieco v cinstine tak by bolo najrozumnejsie najst si odbornika vo vacsich mestach sa cinstina aj vyucuje skus si to niekde najst a napisat niekomu ci by ti to neprelozil, aby si tam važne nakoniec nemala menu z cinskej restiky :)

zuzanecka73

rozdiel medzi arabcinou,azbukou.... a cinstinou je v tom že v cinstine jeden znak predstavuje cele slovo takže to nie je to iste, preto sa davaju ako tetovania cinske znaky, ktore vyzeraju dobre a narozdiel od trapnych motylov alebo delfinov aj nieco znamenaju.

harmonia

toľko ľudí má tetovania a neľutuje :) ale naopak... :D mne pripadá nechutné sa celý potetovať , ale jemné tetovanie... a to čo chce RiushBejb je takmer neviditeľné

harmonia

pekné a veľmi jemné , nenápadné... :) mne by sa páčil naopak citát dlhší , ale asi v angličtine no musím pouvažovať

lioness_01

RiushBejb - pýtaš sa akú základnú chybu neurobiť? nedať sa tetovať ! podľa mňa už len to je základná chyba... dať sa potetovať... osobne si myslím, že tetovanie je už dosť od veci... a hlavne, o pár rokov to budeš isto ľutovať