Byt "milenkou"

AdamKrt

A preco myslis, ze to zeny nerobia ? Tak ako niektori muzi su kurevnici, tak isto niektore zeny nemaju problem nasadit manzelovi/priatelovi parohy...

lioness_01

presne tak... ten argument "čo nemá doma, hľadá inde" robí z vydatých žien totálne chudery a kravy neschopné zabezpečiť chlapovi dokonalú domácnosť, sex, život...

to isté si ale môže povedať predsa aj žena, nie?

koľko chlapov chodí domov neskoro večer z práce, akurát sa navečerajú a idú spať? žena by si mohla povedať že ju neuspokojuje po žiadnej inej stránke, ak tak jedine finančnej, tak by si mohla tiež nájsť milenca, nie?

lost

Co nemam doma, hladam inde.. Pekna vyhovorka malych chlapcov co nemaju GULE na to si to doma bud 1. presadit alebo po 2. TOLEROVAT poziadavky svojej manzelke.
A naopak.
Milujem ludi co sa vyhovaraju. Utvrdzuje ma to v nazore ze 98% ludi ma IQ hupacieho konika..

Taka manzelka takeho chlapa by si mohla povedat ze "Ale drahy, vies, ja doma nemam ferrari, tak hladam inde, Sórry" :D

mmajkaaa

nikdy som nebola milenkou, ale keď som sa o tom rozprávala s chlapmi tak odpoveď bola čo nemajú doma hľadajú inde...