Obocie

Príspevok v téme: Obocie
Terra

ahojte...pretrhavam si obocie cca kazdy druhy den a ked mi dorastaju chlpky ostavaju mi male cierne bodky a nemozem ich nijak podchytit...chodila som ku kozmeticke pravidelne, ale vzdy ked mi ich chcela vytrhnut chytila aj kus koze a mala som ranky a neskor skarede chrasty...poznate nejake dobre triky na to??

renushik

nuž... keby ste mali ženy moje prirodzené obočie, tak zalezete do diery a nevydete do konca života... prosto zrastene na nose, a chlpky az na viecku, ano prirodzenost je prirodzenost, ale to moje je humus, takze vytrhavam :D snazim sa ho nerobit prilis tenke, ale aj tak som z neho vytrhla viac nez polovicu a je stale vyrazne :D no ale asponze mam huste vlasiska :D

Dominika1127

Ahojte:-) pozerám si rôzne fora a niekde bolo písane že velmi výrazné obočie posobi pre niekoho "antisexi" ale zase v časpopise som čitala že v tejto dobre je moderné výrazné obočie.Ja viem že výrazná ma byť len 1 vec na tvári a ja mám výrazné obočie ale dosť výrazné pre niekoho až príliš,obočie mi na niekotrých miestach nerastie neviem prečo(z ničoho nič) preto si ho dokreslujem ceruzkou a som na tom skoro až zavisla bez obočia nejdem nikam,ja už som si na to tak zvykla že už mi to pride ako normálna vec mať také výrazné obočie,čo si myslite vy?

muse_placebo

ja si musiem tiez trhat obocie kazdy den pretoze mi velmi vyrasta a mam ho tmavo hnede aj ked vlasy mam take do blondava-co nechapem ze preco,ale je krasne ked mas tvar obocia taky aky ma prirodzene len troska pretrhany:D:D

ouglous

radsej fakt prirodzene obocie. uplne z duse neznasam dokreslenu ciaru pri babach, ktore take nieco NEMUSELI mat! to nevravim o tych co si z nejakeho dovodu toto robit musia, pripadne si musia dat vytetovat, lebo ani predtym nemali skoro ziadne obocie. ale videla som kopec bab, ktore mali povodny prirodzeny tvar velmi pekny a aj tak si to zacali kmasat na tenku ciaru, fuj!

kobylka15

ja si musim vytrhavat kazdy den lebo mne strasne rychlo dorasta a dlhe mi vzdy dorasta je ot strasne a nevem co mam s tim robit :(

obocie

Terra : presne všetko je to o tom komu sa co hodi :) , inak ja osobne vobec nemam obocie až na viečku , predpokladam ze mas aj nadmerne huste vlasy?? aspon co mam kamaratky tak co maju riadnu hrivu maju aj výraznejsie obocie :) a to im závidim :D

Terra

ja mam upravene obocie a upravuejem si ho vela rokov a myslim si ze je to lepsie ako mat obocie az na viecku (ako ja ked si ho nevytrham)nemam ho ani hrube ani tenke nieco medzi...to ci si trha niekto obocie alebo nie je len vecou nazoru a vkusu..niekomu to ide niekomu nie..urcite sa mi nepaci ak ma niekto na miesto obocia tenucku ciarku s ceruzkou este k tomu krivu..

obocie

ja si tiež netrhám obočie :) ale zas ja ho mam svetlohnede a prirodzene nie moc vyrazne , teda mi pristane :) ... a si myslim ze ak :otaazocka: más aj tmave vlasy a si celkovo taky tmavsi typ tak to musi vyzerat fajn :) pokial neni dake strapate :D sak kolko zien si ho dokresluje :D

AdamKrt

Terra: mas asi viac testosteronu. Zeny, co ho maju viac si uzivaju viac aj orgazmus a to uz je pre muzov pritazlive. Takze kazda nevyhoda ma svoje vyhody... :)