Obocie

Príspevok v téme: Obocie
Terra

ahojte...pretrhavam si obocie cca kazdy druhy den a ked mi dorastaju chlpky ostavaju mi male cierne bodky a nemozem ich nijak podchytit...chodila som ku kozmeticke pravidelne, ale vzdy ked mi ich chcela vytrhnut chytila aj kus koze a mala som ranky a neskor skarede chrasty...poznate nejake dobre triky na to??

otaazocka

no toto sa chcem opytat...je nutne si vytrhavat obocie??....vyzera to nevskusne ak ma zena hrube obocie?...fakt to neviem posuidit
ja mam dost vyrazne ahrube a mylsim ze mi to aj pristane...a kopu dievcat si vytrhava co oznam a vyzera to strasne..zalezi na tom aj do akej miery asi...ale ja nechcem mat tensie obocie

lioness_01

Terra, normálne choď ku kozmetičke, nech ti normálne voskom upraví obočie do požadovaného tvaru a potom si to doma priebežne raz za týždeň-dva upravuj a raz za mesiac/dva choď opäť ku kozmetičke na vosk.

bacha na také časté trhanie obočia, riskuješ padnuté viečka vo veľmi skorom veku, navyše ti tie chĺpky budú zarastať neustále... takto si nepomôžeš

Terra

no musim pretoze jedny chlpky mi dorastaju rychlejsie a jedny pomalsie..niekedy sa stane ze pri trhani nevytiahnem cely chlpok z korienkom pretoze mam silne korienky a chlpky tiez..mam prirodzene cierne obocie a aj ked tam mam tie 5 body vadi mi to...