Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pleť a vlasy

Príspevok v téme: Pleť a vlasy
KIKA555

Dobry den.
mam 20 rokov a nikdy som nemala problemy s pletou.. ale v psolednom case mi zacala dost mastniet.. zase nedavno asi pred rokom som ju mala strasne suchu.. na cele mam take male pupaciky kt sa ani nedaju poriadne vytlacit ale je ich dost a miestami mi to zacina vadit. niekde na niektorych miestach na tvari mam suchu pokozku ptm zase mastnu. a vlasy takisto prednedavnom som ich mala vzdy strasne suche ale zacali sa mi mastit a tvorit lupiny kt som ja nikdy v zivote nemala.. mozete mi poradit cim by to mohlo byt sposobene a ako by som to mohla odstranit ? dakujem za oodpovede

Klarika65

no vidis.to iste, ja som sa sprchovala so sprchacmi z avonu a z palmolive a tiez som to take mala. teraz pouzivam uz iba vsetko od prirodnej kozmetiky, aj kremy na tvarm aj sampony a uplne mozem porovnat predtym a teraz.takze ja si myslim ze to bude v tom.u kazdeho mozno inak, ale u mna to tak bolo.a lupiny som mala tiez,kupila som asi 3 ine sampony a stale som to mala, som si musela kupit sampon proti lupinam a potom taky sampon ktory mozem uzivat kazdy den.

KIKA555

no inac to je pravda ze aj pokozku na tele ma strasne suchu a miestami na rukach na ramene mam taku extra suchu jak smirgel a take biele to je take biele fliaciky.. a ked som sa sprchovala s dove tak som to nemala.. ale teraz ked sa sprchujem s palmolive tak to mam a este vysusenejsie to na tych rukach.uz som inac rozmyslala nad navstevou koznej.ale chvalabohu take strasne to nemam ze sa to neda vydrzat ale zase ani bezchybne to nie je.

Klarika65

no alergia sa prejavuje u kazdeho inak. ja som mala tiez pupaky iba na licach a na cele nie. az ked som vymenila kozmetiku, sampon a sprchovacie gely tak mi to vymizlo, dokonca aj pokozku na tele nemam taku suchu ako predtym. a vobec ma to nesvrbelo, ani cervene som to moc nemala, iba tie vyrazky a taka krupicka. tak vyskusaj zmenit sampon, menej chemicke sprchace a aj na kozmetiku si davaj pozor co obsahuje.

KIKA555

a este k tej alergii. tak ale ekd by som bola alergická na tu kozmetiku ktoru pouzivam tak by som sa vyhadzala po celej pleti na tvari si myslim a svrbelo by ma to cervenalo. a nie ze ja mam take male pupaciky len po cele. ved si nedavam make up len na celo.

Klarika65

tak to je podla mna jasny priklad toho ze si zacala byt alergicka na nejaku kozmetiku, resp. chemicku latku alebo konzervacnu latku v nej.ja som mala tiez taku silnu krupicu na tvari a strasne mastne vlasy, az ked som vysadila kozmetiku a sampon ktory som dovtedy pouzivala a zacala pouzivat inu prirodnu certifikovanu,tak sa to nastastie upravilo a vymizlo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pleť a vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk