Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy

mysche

Ja pouzivam vyrobky Capillan (sampon, kondicioner, aktivator) a som velmi spokojna. Sama som bola prekvapena ako sa mi zlepsila kvalita vlasov, menej padaju a su pevnejsie. Preferujem radsej takuto formu ako tabletky. Vsetky vyrobky sa daju objednat na internete www.irel.sk a maju ovela lepsie ceny ako v lekarni.

jajkafr

padanie vlasov nie je len estetickou vadou, ale môže hovoriť o nejakom vnútornom ochorení... ochorenie štítnej žľazy, zápal v organizme, potravinová alergia, nadmerný stres, nedostatok vitamínov, anémia (chudokrvnosť - nedostatok železa, vit. B12, alebo kys. listovej), genetika...
ja som skúsila proti vypadávaniu kadečo... jeden čas som brala aj zinok vraj to pomáha, ale nezabralo... Capillan som neskúšala, ale počula som, že je dobrý... skúšala som Reghar vlasový aktivátor a tabletky Viaderm... ale vlasy padali aj tak... trošku menej ale predsa... teraz mám od kožnej Alpicort F, zastavilo to vypadávanie vlasov a začali mi rásť nové :) takže ak máte problém s nadmerným vypadávaním vlasov zájdite k lekárke... do 100 vlasov denne je norma :)

000nastenka

Ahoj ja som počula že dobré na rast sú tabletky Revalid, alebo vlasový aktivátor Capillan, to sa vmasíruje do vlasovej pokožky.. ten Capillan je vraj účinný, aj ja ho mám ale používam ho asi len týždeň tak uvidím ako zaúčinkuje..:) dá sa to kúpiť v lekárni

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk