Svet bez ruzovych okuliarov, kolkym ludom este skutocne verite?

Príspevok v téme: Svet bez ruzovych okuliarov, kolkym ludom este skutocne verite?
zmatenec111

Ahojte,
pytam sa preto, lebo ja okrem svojich rodicov, svojho priatela a najlepsej kamaratky neverim vobec nikomu..... je mi zle z celej tej falose okolo.

ako ste na tom vy??? je ozaj nutne na prezitie v tejto spolocnosti byt falosnym, bez nazoru ???

neviem, vobec uz neviem ako sa mam ku komu spravat....mala som partu skvelych kamaratov- teda skvelych pre mna niekedy...postupne som ale zacala odhalovat kto je zac a uprimne, nechapem ako som ich mohla povazovat za to naj v mojom zivote....prosim vas o nejaky normalny nazor, lebo ja som asi dost mimo co sa niecoho podobneho tyka...

elsa5.5

hraskulca,on si pre niečo prišiel a čo chceš Ty ho nezaujíma,ty to nemusíš znášať,nechať si zo sebou manipulovať,slzy v očiach čo by mu vadilo?vankúš?úchyláctvo,násilnictvo mu nič nehovorí?možno ho máš rada,ale odtiaľ potiaľ.

lioness_01

hraskulca: "kuste si predstavit zenu s poriadne silnym zapalom(zenskych veci) baby ma pochopia..povedala som mu ze ma to strasne boli,a on ze chuda moje,o pat minut som bola pricapnuta vankusom na tvari a moj drahy si robil co chcel,no co moja chyba..nebranila som sa..slzy v ociach mu potom zrazu nevadili..."

to som nepochopila... to ťa znásilnil, či čo... neviem čo si tým chcela povedať

Slobodna

už iba sama sebe...ľudia sú falošní preto lebo sú jednoducho sebci. V prvom rade treba myslieť na seba a potom možno na druhých. Nie je mi to pochuti ale na prežitie sa to treba jednoducho naučiť. Zvykneš si...

RNG

Nuz ked sa tlaci ako jedina hodnota peniaze, individualita a este aj ludia, co by mali pre nas byt prikladom su viacmenej amoralni, ziadne zasady nie su "svate" nuz toto je vysledok.
Kazdy hladi len na svoje zaujmy a ziadne porusene hodnoty a moralne zasady nehraju u drvivej vacsiny rolu.Je to dnes velmi tvrdy materialisticky svet, zialbohu.

hraskulca

popri vasich problemoch su moje take malicherne.

Moj proces-svet bez ruzovych okuliarov sa zacal uz na strednej...poznate to,vela novych priatelov,vela novych lasok...vela sklamani...mala som 5kamaratok ktorym som bezhranicne verila.Zacalo to postupne,kazda jedna ma podrazila,a spolu sa postarali o to aby som zo zvysku strednej mala peklo,no nic,povedala som si,som silna osoba zvladnem to...chalanov som vzdy brala s rezervou snazila som sa byt "nad vecou" len sa preboha nezalubit,a prilis nedoverovat aby som sa nesklamala,a vyhovovalo mi to.Teraz som na vysokej, nasla som si muza snov,dlho bojoval o moju doveru,a nakoniec ju ziskal,kazdy den mi opakuje ako ma miluje. A co z toho?Mysli akurat tak na seba,ked mi je zle si to ani nevsimne,ked poviem ze ma nieco boli povie oh zlato mrzi ma to ,ale tym to hasne...skuste si predstavit zenu s poriadne silnym zapalom(zenskych veci) baby ma pochopia..povedala som mu ze ma to strasne boli,a on ze chuda moje,o pat minut som bola pricapnuta vankusom na tvari a moj drahy si robil co chcel,no co moja chyba..nebranila som sa..slzy v ociach mu potom zrazu nevadili...Byvam v podnajme,spoluziacka byvala s totalnym asocialom cudzim chlapom,ponukla som jej ze moze byt moj spolubyvajuca v izbe..ehm...nejdem o nej vela rozpisovat,kazdy den nasho spoluzitia robi zo mna debila a dava si zalezat aby som sa tak aj pri nej citila...Mozno si poviete preco si nedupnem a niesom na ludi tvrdsia ako oni na mna...a naco? ked som to skusala,tak som bola ja ta zla,ja namyslena...na co, verim sebe,laske mojich rodicov,a snazim sa aj verit priatelovi ze to predsa len nemysli az tak zle( ved kazdy sme obcas sebecki) ludia som tak mlada,a tak zhnusena z dnesnej spolocnosti az sa mi chce plakat

Anda 1

Ja neverím tiež už nikomu, a ani svojmu mužovi, ktorý mi do očí klame a myslí si, že o tom neviem. Mám už len otca a ten má svoj život, v ktorom žije, brat má svoju priateľku a ja len skafraný život, v ktorom sa len prispôsobujem a trpím. viem, že to neni dobre a už ma to ani nebaví počúvať, ako sú všetci dokonalý okolo mna a všetko sami zvládali, len to vždy vravie tí čo najviac stenú, že nevládzu a hodnotia druhých a popritom sa zabudnú pozrieť na seba. Ked vás muž tresne o zem a povie vám, že mu je to jedno, či budem o rok, dva vidieť, tak vteduy pochopíte, že je to len sebec, ktorý myslí na seba a vyhovujemu, že všetko o dieťa a dom mám na krku, a on len príde, zvalí sa, ani to drevo nevie náhadzať do kotolni,že je mu dobre, vyhovuje mu to, ved druhý to urobia. Vždy som snívala o veľkej peknej rodine, čo bude držať pokope, o super manželovi čo ma bude mať rád(ešte snívam( a vlastne stoho nič nemám a poviem si prečo, ved to nemá cenu, ja chcem to čo mi chýba. Len môj muž je mamonár, a on si myslí, že je to všetko, len ja som pochopila, že rohovky si za peniaze nekäúpim a ani zdravie. Nedokáže pochopiť, že ja len chcem aby bol doma, aspon vtedy, ked mám mená, len on je radšej v krčne s kamarátmi. a ani na tretí krát čo mu volám, nechodí a diví sa, že som sklamaná, znechutená a ešte povie, čo chceš. A ja na to byž sťastná a potom mám dakomu veriť. A komu, takú osobu pri sebe nemám, o ktorú sa môžem oprieť a neviem do kedy to takto vydržím, ale ja viem, že sa rozvediem a aj to viem, že žiadasť podám ja.