Z hnedej na blond

ervin

ja som uz 4 roky blondina, moje prirodzene vlasy tu tmavo hnede a poviem ti tak. Mozes si to spravit aj doma, s kamaratkou, pokial pouzijes silny odfarbovac chyti ti to pekne, ale problem budes mat s tymi uz nafabenymi vlasmi. Tie ti chytia inak. boln farbu odoprucam, nevidiet lupiny :D, ale skor by som radila pomalsiu premenu. Ved vlasy si mozes farbit kazde 2 tyzdne. Tak na 2x by si to zvladla na krasnu ziarivu blond

elle

Na tvojom mieste by som vlasy neprefarbovala. Nebojíš sa že ti to nepristane, a len si zničíš vlasy peroxidom? Vždy by sme mali voliť farbu, ktorá je podobná tej našej prirodzenej. To je zákon koloristiky. Ty budeš pravdepod. jesenný typ, mala by si podla toho voliť aj farbu.

pink

urcite to nerob sama doma aj ked si myslis ze ta to bude stat menej penazi, neni to tak lebo ta aj tak bude musiet opravovat kafdernicka a nakoniec zaplatis viac...sama to fakt nerob budes zlta alebo orange

aaadka

Urcite to nerob sama doma ale ani s kamaratkou.Jednoznacne chod ku kadernicke ktora ti vlasy premeliruje a cca za 3 mesiace znova.Lebo ak to budes skusat sama doma vlasy budu nie blond ale oranzove a veru ja viem o com hovorim...