Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gelove nechty a poskodene nechtove lozko

Príspevok v téme: Gelove nechty a poskodene nechtove lozko
Dennniska

Ahojte, stala sa mi mensia nehoda pri gelovych nechtoch. Svoj vlastny necht sa mi nedopatrenim trosku "odclenil" od lozka, neviem sa spravne vyjadrit, snad to niekto pochopi. Nekrvaca, nic, len ma to dost boli a ked sa pozriem na lozko a natiahnem kozu, tak je vidno, ze neprilieha k nechtu. Zaceli sa to samo, alebo by som mala navstivit nechtarku? Ak mi vie niekto poradit, budem vdacna. Dakujem

mijavka

evina - nerob si s tipom kym mas male ale skus so sablonou, najlepsie ked skusis akrylove a metodou dual system len prilozis a mas hotovy cely nehet

evina

ahoj chcela by som sa opytat ci mozem primer naniest nielen na prirodny necht ale aj na typ... a este ja som si zacala robit nechty doma pretoze som si nechty ohryzala a ked mam take kratucke nechty tak sa mi typ odlamuje, lebo mi typ neprilieha uplne k mojmu nechtu... da sa to nejako spevnit alebo musim iba pockat kedy mi dorastu moje nechty?? dakujem

Lia86

Denniska,

Aj mne sa to parkrat stalo, hlavne ked som uz mala svoj necht dost tenky po gel. nechtoch. Ono to odrastie, neboj.

jennie

ahoj ak som to spravne pochopila tak si si strhla svoj nechet??mne sa to stalo tiez pri gelovych nechtoch a nechala som to tak..nechcet mi odrastol a bolo po problemoch...ak by si s tym mala problem(napr.hnisalo,opuchalo...) navstiv skor lekarku

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gelove nechty a poskodene nechtove lozko - Fórum - ZDRAVIE.sk