Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Helus

Majka ja som 90 dnovku drzala si 1 mesiac,a potom som s Adou presla na bielkovinove obedy a vecere.Obedy som mala vzdy aj so sachacmi,ale malo,a vecere boli zeleninka+ bialkoviny zo zaciatku.Ale jedla z 90 dnovky,robievam aj bezne.Som spokojna s vahou,ale este keby sa podarilo,tak sa vobec nenahnevam.A dcera ta skoncila asi po 3 tyzdnoch uplne zo zdravou stravou,a zacala jest normalne.Ale zrovna dnes mi pisala ze o tyzden sa chce na nu znova dat.Buduci tyzden ide na svadbu,tak potom.

majka_21

Helus, zavidim ti trosku, ze uz mas vysnivanu vahu. Schudla si vsetko pomocou 90-dnovky? Uz viac chudnut nechces? Si fakt dobra... :-) A dcere sa dari ako?

majka_21

rozpravala som sa s jednou spoluziackou, ked sme isli na tu akciu, ze ona uz 2 roky sa pravidelne stravuje a ze ked sa pravidelne nenaje, tak uz sa zacina zaludok ozyvat. normalne ju obdivujem, ale ona je chuducka. ja sa snazim uz zatial aspon teple jedlo stale dostat do zaludka za den. chcela by som schudnut este 13 kg, tak verim, ze do takeho marca-aprila bud. roku sa mi to podari. i ked... ta 90-dnovka ma fakt laka, ale to len preto, lebo by som chcela, aby kg isli dole rychlejsie. skusim na mesiac vylucit sladkosti. ja som len nechcela ziadne potraviny vylucovat, lebo potom viem, zeby som sa ich napraskala... co mam robit? ach jaj...

pastelkaa

majka, máme podobnú motiváciu, tiež by som chcela "normálne" šaty na promóciu, aj keď sa priznám, že to zdravé stravovanie sa snažím dodržiavať skôr kvôli genetickej predispozícii na cukrovku a rakovinu. A naozaj sa mi zmenili chute a nechutí mi to, čo voľakedy. Takže to je zároveň aj odpoveď na to, že ja by som sa na žiadnu diétu zase nedala, ani tú 90dňovku. Je pravda, že som s ňou po prvýkrát zhodila, po druhýkrát tiež, ale menej, ale mne osobne nevyhovovalo to, že som mohla jesť striktne len niečo, v jedení pravidlá nemám rada a nemohla som to skĺbiť napr. s návštevou, alebo jedlom vonku s priateľmi, lebo to sa ťažko vyberá. Takto keď niekde som, tak si vyberiem to, čo je najvhodnejšie a nemusím sedieť na sucho ako som to robievala pri 90 dňovke a ja som pri nej bola aj dosť unavená a to by som na to príjme neutiahla prácu, školu a ešte do toho športovať. Ale je to len môj názor, na každý organizmus zaberá niečo iné. Ja som s týmto stravovaním spokojná hlavne preto, že som videla teraz, že aj keď som si počas skúškového dala čokoládu (a aj to len z nervov, pričom mi ani nechutila, tak zvyšok išiel väčšinou kamoške), alebo aj keď jedávam v noci, tak nepriberám a to je základ :).
elena a to ja vôbec neviem, nepoznám sacharidové vlny, len tak z opisu trocha, takže ja ti naozaj neporadím a krásne si zhodila, už nemáš ďaleko do cieľa :)
Helus tiež super :)
kočky ja som z vás najťažšia, dúfam, že vás pomaličky dobehnem :)

Helus

Ahojte babulky ja som sa teraz dostala po dlhsom case na net,uz byvam inde s priatelom,ani pocitac som nemal,ale nuz mame notbuk.Ja mam konecne 64,5 ide to pomalu,viacej to stoji,ale uz som spokojna.A tych 76 kil,uz nikdy nechcem ani vidiet.Majte sa krasne a prajem uspesne chudnutie.

majka_21

Elena, no jasne, ze ja sa na teba pamatam :-). Tak ja by som ti sice odporucila zdrave stravovanie, ale... Mna samu napadla jedna blbost. Vazim 77,5 kg a potesilo by ma, keby uz ta vaha bola aspon 75 kg. Rozmyslala som, ze na mesiac by som vyskusala 90-dnovu dietu :-) - jej principy. Ako jasne, nedrzala by som ju zrejme 3 mesiace, ale proste si spravit taky mesiac iba. Velmi by som si narusila cely system? Ono stravu nemam 2x pravidelnu. Od skuskoveho obdobia som sa moc k nej nenakopla, i ked sa snazim. Ale chcela by som zhodit este 13 kg. A kebyze sa mi za mesiac podarilo dat 4 kg dole... Ide o to, ze schudnem za mesiac takto mozno 1-1,5 kg. A to sa mi zda moc malo... Alebo mam zostat len pri tom sporte a snazit sa upravit stravu?

elena 1234

ahojte baby,,,este si pamatate na mna,dlho som nebola na tomto fore,,ako pokracujete,,moja vaha je 62,5 kedy 76,,
moj ciell je mat 55 ....takze zajtra zacinam opat s cvicenim po mesacnej prestavke a neviem na aky typ stravy sa mam nahodit,
bud zase sacharidove vlny alebo len zdrava pravidelna strava ,,co radite?

majka_21

Ajajaj... stravu cez skuskove poznam velmi dobre :-). Par krat som vecer skoncila na ciernom uhli ;-). Ja som zvedava, aku budem mat vahu tak na konci mesiaca. Chcela by som vytrvat do najblizsej preventivky u obvodnej lekarky (co by som mala mat cca v januari). Pred 2 rokmi som mala 78 kg, povedala mi, aby som nepribrala ani gram (ja som samozrejme nepribrala gram, ale rovno 7 kg :-) a teraz by som chcela schudnut co najviac podla moznosti. Moj ciel je tak ist asi na 65 kg. Tak verim, ze sa mi to za taky rok podari. Buduci rok chcem strasne kupit si spolocenske saty pred promociami a nechcem uz kupovat slonie cislo 44-46... Chcela by som nieco pekne. Tak snad :-).

pastelkaa

Fíha, super, že toľko zaplávaš, ja sa na plaváreň neodvážim a ani by som nemohla kvôli problémom, ktoré mi spôsobujú verejné kúpaliská..Super ti to ide, si mojou inšpiráciou :). Ja som cez toto skúškové fakt pojedla všetko možné aj nemožné, ale je pravda, že len sem tam, ale aj tak som nečakala, že sa mi nejaké cm ubudnú. Nechcem tu písať, čo presne študujem, to by som skôr nejako súkromne keď už. držím prsty, nech sa vám to podarí, tak ako chcete a nech sa starkým páči :).

majka_21

Pastelka, na vahe si ist dole nemusela, ale mozno sa nejaky ten cm pohol. Ja v strese som tiez povacsinou jedla, ale toto skuskove obdobie som mala take, ze som dostala do seba max. kavu s mlieckom za jedno doobedie a koniec. Bola som dnes plavat, som rada, ze uz zaplavam taky 1 km za hodinu (40 dlzok á 25 m). Kedysi to nebolo ani 30 dlzok. Ty co studujes? Tesim sa... idem pokracovat v priprave toho dna. Dufam, ze vsetko vyjde tak ako ma.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plnou parou vpred - Fórum - ZDRAVIE.sk