Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Janulik33

Ahojte,
ja som sa min. tyzden vratila z tyzdenneho zahranicneho poznavacieho zajazdu. Ked sme tam boli, jedla som normalne vsetko, co aj moja rodinka, s kt. som tam bola. Ked sme sa vratili, dostala som kramy, tak som si to nacasovala s HAK, bo mi vychadzali akurat na ten zajazd. Takze, ked som ich mala, som tiez jedla vsetko normalne. Preto som sa teraz radsej ani nevazila, bo nechcem sa stresovat. No menzes mi uz konci a od vcera sa zas zdravo stravujem. Vazit sa budem az v nedelu a uvidim.
Inak pozeram, ze je tu nejak mrtvo. Chudnete este babenky: Helus, Elenka, Pastelka, Majka, Lilek...

duky

Mne osobne velmi pomohla Dukanova dieta,v ktorej sa clovek nemusi na mnozstve jedla obmedzovat,len dodrziavat par zasad...A kto sa chce naucit zdravo stravovat,tiez mozem len odporucat.A konecne som objavila aj slovensku stranku,kde sa o nej pise a kde je Kniha navstev-diskusne forum... www.dukanovadieta.com

pastelkaa

Ahojte baby,
ververka, nič si z toho nerob, možno len závidia, treba sa pousmiať a kašľať na to :)
ja som neprestala s chudnutím, snažím sa stravovať zdravo, občas sa mi nezadarí, ale nepohybujem sa toľko ako by som chcela...skúškové obdobie, veľa práce v práci...po skúškach letí vždy tam, len sa učím v kuse a akosi nevládzem a nestíham ani toto, nieto ešte cvičiť...ale už na piatok mám na pláne korčule...tak dúfam, že už budem stíhať chodiť pravidelne, lebo mi šport chýba a aj to zhadzovanie :), váha ale stojí. 87 kíl mám teraz...tak aspoň, že nepriberám..dúfam, že sa to pohne zase od budúceho týždňa smerom dole, chcela by som takých 20 kíl spolu schudnúť, čo je ešte na zopár mesiacov...

ververka

je to take povzbudive ked chudnete a dari sa vam to niekolko mesiacov.. a na rodinnej oslave vam pred vsetkymi niekto povie ze co sa so mnou stalo, ze vyzeram o 15 kil tazsia, ze ako sa to stravujem :( a podari sa mu to spomenut dokonca dvakrat... :(

Helus

Ahok majka neskoncili sme s chudnutim,ideme dalej pekne,aj ked to teraz trosku stoji,ono sa to zase rozbehne,inac ja uz som vselku spokojna,ale este chcem takych 5 kil dat dole.

majka_21

halo halo... snad ste neskoncili s cvicenim a chudnutim :-( ? ja mam sice zvlastne teraz stresove obdobie, tak papam trosku viac, ale nastastie mi vaha stoji (80 kg). len co to prejde, budem pokracovat dalej. ako sa mate?

majka_21

Dievcata, je super, ze sa vam dari dalej. Ja v chudnuti opat zaostavam. Ale len co mi skonci skuskove, tak sa do toho opat pustim. V pondelok mam (zatial) jednu skusku, v stredu jednu... Cakam na dalsie 2 terminy (co je mozne, ze nam supne prave na ten pondelok), tak s trochou stastia by som to do stredy mohla mat za sebou... Ach jaj... kiez by.

Janulik33

Ahojkajte,
som sa vcera vazila a zistila som, ze som zhodila dalsie kileko. Ma to tesi, bo mesiac mi hmotnost iba stala a nic.
Takze momentalne som dole 15kg. Este chcem zhodit 5kg, tak uvidime.
Inak strasne mi padaju vlasy. Hlavne, ked si ich umyjem. Zeby to bolo tym chudnutim??
Asi treba nejake vitaminy z lekarne

Helus

Ahojte dievcata dlho som sa neozvala,ale uz sem nechodim mama na face svoju skupinu.Inac uz 90 dnovku nedrzim od velkej noci,a dcera je prestala este pred nou dodrziavat.Mam 65.2 kila stravu mam doobeda ovocie,obed zeleninka+ bielkovina+sacharid,a veceru tak podobne.uz som sice s vahou spokojna,ale chcem to dotiahnut na tych 60 kil.Baby drzim vam palce v chudnuti,aj v osobnom zivote.

elena1234

teraz ked mate baby lilek aj majka vela ucenia nerieste chudnutie,,to sa neda sklbit dokopy..len si to udrziavat ,treba,...:)
pravdu povedat dakujem ze pochvali,,,hej citim ze som schudla,,aj mam pekne percento svaloviny male percento tuku,,a za rok pravidelneho cvicenie ,,,no vidiet to,ale stale si myslim ze somm este tlsta,
okolie si to uz vsimlo,,a uz som pocula aj take veci ze anrorexia a ze som z toho chora,,
..mam z toho zmiesane pocity,,
A ano ten pripravok uzivam a je dobry aj ten mozno napomohol,no nie som si ista kedze u mna je aj strva ina a cvicenie,
baby ,,,drzte sa a nebojte ucenie zvladnete,,a tie drobne prehresky nie su tragedia