Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

maringotka

a preco by som v obmedzenom mnozstve nemohla? je to zdrava strava? je. kazdy hovori, ze naucit sa jest zdravo a nema problem s nadvahou. biela muka ma nezasyti, len ma nafukuje, cukor to iste. dochucovadla sa daju krasne nahradit napr. tahimi, bielz kvalitny jogurt. tie mliecne vyrobky zaradim po detoxikacii, lebo mliecne vyrobky zakysluju, ale urcite smotanovy jogurt, ktory ma na spodu ovocie si nedam. 1. mi nechuti a po2. je nezdravy. vsetko sa da, ked sa chce.

majka_21

Maringotka a teraz skus tie potraviny pridat... a uvidis co sa stane :-). Vies, co ze to nie je spravne, tak preco to robis? Nevydrzis cely zivot vsetko toto nejest.

maringotka

musim sa vam pochvalit. za tyzden som schudla kilecko. vynechala som biely cukor, bielu muku, dochudovadla, vajcia a mliecne vyrobky. mam odkyslicovaciu kuru, tak preto taka dietka. ale som taka stastna. ide to aj bez cvicenia.

majka_21

Elena, tie skusky mam dnes. Nevladzem sa uz ucit teraz rano, tak to vyriesim tak, ze odidem asi z 2 hodin, popripade z troch a pojdem sa ucit do studovne do kniznice. Lebo inak sa to neda. Viem len specialnu pedagogiku, dejiny nabozenstiev tak napoly. Mam strach, ale idem dalej. Na zaciatku som vazila pri vyske 178 cm 85 kg. Schudla som na 77,5 kg (ale 4 kg v priebehu 2 tyzdnov - tie som naspat pribrala, ked som sa uzdravila) a teraz sa mi vaha zastavila na 79 kg (vaha zo vcera). Je to aj tak dost, ale schudla som 1 konfekcnu velkost (z 34 som zisla na 33). Tak sa tesim. Skutocne je to teraz hekticke a mam strach, niekedy sa musim zdrzat, aby som sa nerozplakala (ako sa mi to v minulosti pri dost velkom strese stalo), ale zatial je to v ramci moznosti v pohode. Do prace idem az piatok a sobotu na 12-tky opat. Drz sa - aj vy ostatne.

elena1234

majka,,och dufam ze to vsetko zvladnes uspesne,,,a potom sa budes venovat chudnutiu ,teraz to neries vobec,,,mas toho vela,,no a jasne ze po 12 hodinovej praci este nepojdes cvicit to sa neda,,,
Ja tiez pracujem stale kazdy den,,bez volna ale nastastie 8 hodin denne takze chodim kazdy druhy den cvicit tak na dve hodky....
Majka aku ty mas vahu a vysku ?a kolko si mala?vies pise tu aj helus lilek,,janka,tak sa mi to stale miesa..
Ja som sa vazila dnes rano a 60,6 aj napriek tym bebe keksom co som si dala,,
ale stve ma ze sa nevazim raz za tyzden ale kazdy den,,,,niejako som z toho chora,,,,
ano vahu je ok,este 5 kilov ale chcem,,
Ja meriam 164 cm,,a myslim ze 60 kilov je dost,
aj ked kedysi som mala 76 kilov 164 cm,,,
viem mala by spokojna,ale ja si si obcas pripadam tlsta este,,,
:( co na to poradite?asi by som sa mala zacat mat rada ..viem,,ale..neviem ako:(
ostane babenky ako idete ?

majka_21

Elena, no teraz vazne nemam sancu cvicit. Druhy den taham tak, ze rano o 6:00 hod. vstavam, potom idem do prace na 12-tku a potom sa chystam ucit. Takze dnes pojdem hajat o nejakej tej 23:00-23:30 hod. Nevladzem. Tu brigadu som zobrat musela, lebo inak by som nenasla ziadnu (skusenost z minuleho roku). Takze cvicit pojdem az ked budem mat po tom sibnutom tyzdni, ktory ma caka. Aj teraz som prisla z prace a taha ma spat, ale nemozem. Zajtra sa mozno odvazim, ze kolko mi ta vaha ukaze. Som teraz v dost velkom casovom strese (v pondelok mam skusku zo specialnej pedagogiky a dejin nabozenstiev - dejiny neviem vobec a pedagogiku napoly) a tak aj moja strava je "pravidelna". To znamena, ze rano som zjedla jogurt, na desiatu musli tycinku, na obed masko so zemiakmi a poobede zmrzlinu. A to je asi tak vsetko. Budem sa snazit spravidelnit stravu. Idem sa ucit - je mi do placu z toho, ale musim to zvladnut.

elena1234

lilek,jeej ty si zlata,,po tvojom prispevku ma uz opustaju vycitky...
Je len to je prehresok,,ale mam pocit to urobit znovu,,...toho sa bojim ,sladke bola moja zavislost a teraz by som spocitala na prstoch kolko sladkeho som zjedla,,,za rok,,teda velmi malo..
ale rano som sa chorobne odvazila a vaha 61,1 takze sa na mna nenalepili tie kekse :)))
Dnees som bola cvicit 30 minut beh,,posilovanie,strecing,,mam taky super pocit teraz,,
lilek myslim ze aj tvoja vaha je pokrok,,5 kilov to je hned vidiet,,a este plus ze zapnes tie nohavice ked si mala 66 .
bude po skuskach budes sa moct tym kilam naplno venovat :)
Majka,,vidim ze aj ty studujes,,,takze venovat sa naplno cviceniu sa da az po skole,predsa je to namahave aj cvicit aj ucit a stres....
majka,no nezmenilo to na 6 tydnoverj diete nic,pokracujem dalej,ale obavam sa ze prehresky budu opakovat a tak kila dole nepojdu,,ale cvicenie 3 krat do tyzdna neopustim,,
pekny vikend baby,,,,
Inak uzivam uz mesiac spalovak LIPO5,,velmi dobry

majka_21

Elena, ved to sa stava, nic sa take hrozne nestalo :-). Jeden prehresok predsa nezabije 6-tyzdnovu drinu, ci ano? Dufam, ze sa ti bude darit aj dalej.
Janulik, tie kilecka ti ticho zavidim :-). Ja mam dole iba tych 6 kg. Ked budem mat po skuskach a budem mat toho menej (momentalne to je salenota - skusky, brigada, nedostatok spanku), tak zacnem opat plavat a chodit na speening.
Lilek, zub este v pohode neni, k zubarke idem 12. maja. Ale uz sa snazim pozerat na to tak optimisticky, ze verim, ze vsetko bude oki :-). Ale uz ma boli menej a nemam lice tak moc opuchnute. Tak verim, ze to bude ok :-).

lilek

janulik a elenka gratulujem kraaasne ste schudli :) tesim sa s Vami z toho ;)

eli nic si nerob z prehreskov to sa stava, mala si vidiet mna pred odovzdavanim diplomovky...posledny den uz som bola tak zufala ze som zjedla magnum a potom som zaspala o tretej :D a to sa dnes zacinam ucit na statnice...takze baby viete si predstavit moje chute z tych nervov :D

inak mam dole 5 kg, z 78 na 73...a to fakt jem skoro vsetko a kazdy den mam prehresok ta trenerka je zazrak :D tesim sa hlavne zo 6 cm co isli dole v bokoch, zapnem uz aj stare dziny z casu ked som mala 66 kg :D tak este tam to chcem potiahnut... uvidim ako sa mi bude darit v case ucenia na statnice planujem chodit cvicit do tyzdna 3 krat ako doteraz a potom sa ucit uz len.... ale uz som strasne nervna :(

majik inak dufam ze zubok je uz ok :)

no tak Vam prajem pekny dnicek, idem ja cvicit, pak sprcha obed, a ucenie :|

elena1234

Janulik dakujem za psych.podporu,,ja uz ma take vycitky teraz,,a predstavujem si ako budem zajtra vybehavat tie zjedene kekse,,
Tebe vaha stoji ,,to je fajn ze aj papas a nehybe sa na to ze necvicis tak to je super.
Mam pocit ze sme na tom podobne,ja mam tiez dole 15 kilo a este chcem 6 aby som mala 55,,Ale musim priznat ze potrebujem dat dole tych 6 za mesiac,,,a mam vycitky pretoze co by som mala chudnut tak ja si davam keksiky vsak to je nenormalne,,potom si dam,ak vaha ukaze 55,.....
vtedy mi bude stacit udrziavat ako tebe jani.
Takze asi zabudnut na dnesny prehresok a plnou parou vpred dole 6 kilov,,,
ostatne baby ako ste na tom,...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plnou parou vpred - Fórum - ZDRAVIE.sk