Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Janulik33

Elenka,
uplne ta chapem. Aj ja mavam taketo pocity. Momentalne sa nemam cim chvalit. Uz cca 3 tyzdne stojim s vahou. Som vsak rada, ze aj ked obcas zhresim nepriberam, ale moja hmotnost ostava -14 kg. Uz som si musela kupit nejake veci, bo nohavice co som nosila pred chudnutim, mi uplne padaju a vyzera to hrozne. Okolie ma chvali, ze som pekne stihla a vraj mam uz s chudnutim prestat. Rada by som vsak zhodila este tych 6 kg. V poslednej dobe moc necvicim - nie je akosi cas, stale nieco riesim, vybavujem a vecer liham ako zbity pes do postele. Este skusim pokracovat v chudnuti take cca 2 tyzdne a ak sa vaha uz nepohne dole, tak uz budem len udrziavat. Pozeram, ze to mi celkom ide :)
Myslim, ze kazdy vyzera tak, ako sa citi. Ak sa citis dobre tak, ako teraz vyzeras, tak sa netrap dietami. Skus sa iba zdravsie stravovat a daj si aj sladke kazdy den troska, aby ti to tak nechybalo. Nevaz sa kazdy den, iba sa tym trapis. No a z tych spapanych baleni bebe sa nestresuj, vaha ti neukaze brutalny prirastok. Ved tie balenia nevazia ani 1 kg :)
Drzte sa aj ostatne babenky. Prajem vam pevnu volu nielen v chudnuti ale aj do ucenia tym, co studuju. Pa

elena1234

majka,dakujem ze sa pytas ako sa dari,,,no ja mam 6 tyzden tu sacharidovu dietu,,,dole je 4 a pol kila,,...
Ale dnes som ...zlyhala,,cely den v pohode a teraz som zjedla asi styri balenia bbee bee keksov,,och nie,,,je to hroza co to robi s mojim zaludkom,,ide mi ho roztrhnut ale este by som zjedla,,neviem prekonat svoju chut na sladke,,,a verim tomu ze vaha pojde po tomto prezrati hore,,,
Mam velmi vycitky ,,,a neznasam dietovanie,,,
chcem zit ako normalny clovek a netrapit sa kilami,,,
A hlavne uz sa vazim skoro kazde rano,,,:(,,a to nieje dobre..

majka_21

Inak, ako sa dari vam ostatnym dievcata? Helus, ako stojis s 90-dnovkou? Normalne mas moj obdiv, ze ju tak dlho drzis :-)

majka_21

Helus, vdaka zubu papam menej :-). Ale nie, nie je to dobre, viem. Ale nie som zvyknuta jest na jednej strane a jem tak menej, lebo ma to kustik boli. Ale nic nie je take zle, aby nebolo este horsie. Momentalne mam mensi zhon zo skusok, ale zvladam to. Neviem kolko vazim, ale mozno sa zajtra zvazim. Cvicenie pravdupovediac teraz po Velkej noci kustik zanedbavam, ale nevadi. Az opadne trosku zhon, zacnem dalej cvicit, ale teraz fakt nestiham. Zajtra a dnes sa budem ucit trosku, piatok-sobota som v robotke a v nedelu mam posledny den na ucenie, lebo v pondelok mam 2 skusky. Tak mi uz sibe pomaly. Ale zvladnem to dajako.

Helus

Ahojte baby majka som rada ze sa drzis,len teraz zase zub.Inac vahu mam rovnaku,nic dole,ale ani hore.Ale my sme teraz na face mame skupinu ada68 nam ju zalozila,a je tam dost dievcat odtialto,tu na zdravie mam problemy s prihlasenim,a keby si chcela aj ine kocky tak sa mozte k nam pridat.berieme chudnutie seriozne,a drzime sa navzajom.prajem pekny,aj ked uprsany den.

majka_21

Ahojte dievcata, tak vidim, ze sa vam krasne dari v chudnuti. Ja som Velku noc tiez prezila v pohode. Neviem, kolko vazim, ale na nohaviciach vidim, ze som nepribrala velmi. Teraz nepapam vela, lebo nemozem - mam problemy so zubom (zapaleny zubny nerv, takze snad to dopadne dobre). Nedokazem jest na jednej strane (nie som zvyknuta) a tak jem menej. Ani cez Velku noc som nepapala vela, lebo som bola opuchnuta. Dnes by som mala ist na speening, ale asi nepojdem kvoli tomu zapalu. Juj bojim sa. Aspon nech ma ta vaha potesi :-). Ale inak co sa tyka jedla, tak som jedla len velkonocne a kolacikov malo. Takze som rada, ze som sa drzala.
Ta zmrzlinka ma na zaciatku lakala, ale ked s nou clovek robi, tak mu az tak velmi nechuti :-). Ale ked tam nerobim, tak by som si dala :-). Zvlastne... ;-)

elena1234

lilek tak to mas skvele ze papas aj sladke a chudnes,zavidim.dufam ze ti dobre dopadne skola.:/inak myslim ze vitaminy mi chybaju,ale pri tejto sacharidovej diete mozem iba dva dni posledne v tyzdni ovocie a to len jeden banan.obcas je to velmi tazke.dnes som ukncila tyzden 5.rano sa vazim,tak uvidime ,ale dnes som mala rano 60,9,bola som zvedava tak som sa odvazila.takze ked to zhrniem tak je dole 5 kilov za 5 tyzdnov. a ak to zhrniem kolko som schudla za rok je to 16 kilov .ale potrebujem este 6 . a potom uz len uddrzat co je velmi tazke. drzim vsetkym chudncim babam palce,piste ako to ideu

lilek

ahojte baby,

prepacte ze som sa takto dlho neozvala ale riesila som diplomovku...musim odovzdat tento tyzden :)

stale cvicim s osobnou trenerkou,vazit som sa nevazila ale mam dole 6 cm z bokov, 3 cm z pasa, 2 cm z prs a uz je pekne vidiet ako sa mi formuje postava :)
priznam sa ale ze jem setko sladke od nervov a o mesiac statnice :|

majik pekna brigada :D

eli nechybaju ti nejake vitaminy? mozno si telo takto pyta :)

helus a ty ako si na tom s dietou??? :)

elena 1234

Majka,Helus,vidim ze ste pracovali,,aj ja,,12 hodin...
Majka,,no lepsie ked mas zo sebou jedlo normalne,,masko a tak,,lebo vies dat si za cely den jednu zmrzku a jogurt to je malo a telo si to ulozi,,,ale inak obdivujem ta ze predavas zmrzlinu a mat dietu,,fuuuuuuuuuu..
Helus,,65 to je super,,na akej vahe si to zacinala?a tvojej dcere to ako ide..
Ja som sa vazila aj v piatok a ukazovalo 60,9 takze za mesiac 5 kilo,,este potrebujem za mesiac aspon na 55..ale neviem ci sa mi to podari...
mam teraz tazke obdobie,,a zjedla by som vsetko,,,sladke,,slane,proste nieco "zakazane"najhorsie je ze nie trosku,ale vela.....neviem co robit...som z toho nestastna,,,A PMS to nieje,,lebo neverim ze po roku by sa nieco take mohlo objavit :(

Helus

majka aj ja som bola v praci,nebol zhon,klidek malo ludi bolo,zato vcera som sa narobila jak hovado.A vaha sa pohla dole uz mam 65.80 tesim sa z toho,dnes som mala ovocny den,pa pa a drz sa mojka.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plnou parou vpred - Fórum - ZDRAVIE.sk