Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Janulik33

Ahojte dievcata,
tak dnes pisem po 2 tyzdnoch. Min. tyzden ked som sa vazila. Som zistila, ze som zhodila dalsi 1kg. Vcera, ked som sa vazila, tak vaha ukazala, ze stojim s hmotnostou. Lenze posledny tyzden som moc necvicila a jedla som trosku viac - mala som kramy a vtedy musim. Aj tak som rada, ze som nepribrala a ak aj jem normalne a necvicim, stojim na vahe a nejdem hore.
Od dnes pokracujem s chudnutim aj cvicenim. Inak som si vsimla, ze uz mi zhadzovanie hmotnosti nejde tak rychlo ako na zaciatku. Nevadi. Hlavne, ze to ide a je to aj vidiet :)
Takze moj celkovy vysledok zatial je: 14kg dole od 1. januara. Este chcem dat dole 6kg, tak uvidime.
Drzte sa, prajem vela uspechov v chudnuti vam vsetkym, kt. o to usilujete.

pastelkaa

elena, nie nemení, len sme si s majkou prehodili zopár vecí, čo nás trápi a chudnutie je záležitosť celkového rozpoloženia, takže mne aj takáto podpora celkom prospieva.....aj tak si nás pre tým odignorovala s tým, že píše len Heluš, tak skús aj toto ak ti to vadí....ale ok, ja sa radšej nebudem už vyjadrovať, nech nie som zase od témy :)

majka_21

Tak ja mam napr. seminarky uz napisane, ale zacina ma znervoznovat bliziaci sa zapoctovy tyzden (prvy majovy), ale uz teraz nam davaju zapoctove pisomky, aby ich potom len vyhodnotili.

pastelkaa

majka, ja si vždy poviem, že prinajhoršom si to štúdium o niečo predĺžim ak nebudem stíhať :), musím ísť už takto na to, lebo inak by som sa zbláznila....ja si idem ešte niečo navariť na obed a potom pokračovať v písaní prác....

majka_21

Pastelka, mam chut so vsetkym hodit... ale vravim si, ze po 4. rokoch by to bola skoda. Len co mi skonci teraz trosku serial, tak sa pojdem ucit. Mam pocit, ze mi svihne.

pastelkaa

majka, ja som tiež v 4.ročníku, takže ťa uplne chápem :), neviem kde mi hlava stojí zo školy a stále niečo nestíham, píšem, učím sa, nervujem, proste katastrofa....a plus dve brigády a som rada, že existujem...
dnes som tiež mala sladké, koláčiky 3 malé, ale viac kyslé ako sladké a doobeda, tak to nejako nebudem riešiť...občas sa nedá odolať, inak stravu dodržujem, veľa pijem, dnes by som chcela ísť na korčule ak budem stíhať, konečne je pekne a bez vetra.
inak brušáky neviem či sú najvhodnejšie, také tie klasické, kvôli chrbtici, ja mám rada kalanetiku, lebo tam sú tie "brušáky" také jemnejšie, a myslím, že pre chrbticu vyhovujúcejšie, ale tak zase ja nie som odborník, tak neviem no, ja len pocitovo ako sa pri tom cítim....a vedľajší účinok pri kalanetike, pre mňa veľmi podstatný, takmer žiadne kŕče počas mojich dní, čo je uplne úžasné....

majka_21

neviem za ako dlho mozes uvidiet ten vysledok. napr. ja som chodila 1,5 mesiaca plavat kazdy den a cm na brusku mi akosi neubudali, len som sa citila trosku pevnejsia a teraz, po takmer 4 mesiacoch mensieho obmedzovania v jedle a sportovani som schudla o 1 konfekcnu velkost (kupovala som si este v januari velkost rifli c. 34 a teraz som si zapla uz c. 33). ale kazda z nas je individualna. ono urcite vies, ze chudnutie pomocou zdravej stravy a sportu je pomalsie, ale trvalejsie.

Nikolasska

majka_21 počula som už o tom že sa nedá schudnúť len z jednej časti tela :-/ veľlmi ma to nepotešilo pretože s inými časťami tela nemám žiaden problém .. budem skúšať tie brušáky a tak ... a po akom čase by som mala vidieť výsledok a koľko ich treba robiť denne ??