Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

pastelkaa

Vitaj bikerka, Ahoj elena, majka :)
ja som konečne mimo domu, nafúknutá, prejedená, cítim sa strašne zle. Nejedla som až tak veľa, ale tá zmena stravy mi neurobila vôbec dobre, nabudúce si beriem vlastné jedlo a budem si variť, lebo uf, katastrofa. Tento týždeň by som mala mať priestor aj na pohyb, tak sa teším, dúfam, že budem teplúčko.
elena, podľa mňa by si si mala dať radšej menšie ciele, 8 kíl je veľmi veľa vzhľadom na to, koľko si už schudla, daj si tie 4 :). Aby si mala radosť z dosiahnutého a nepreháňala to zbytočne :).
bikerka, ja ti s tým neporadím, moje brucho nikdy nebolo pekné :), ale celkom dobre formuje postavu kalanetika, žiadne sed ľahy tam nie sú :)

elena 1234

Majka,,si zlata ked hovoris ze to zmaknem,,vies ja stravim Kazdy druhy den 2 hodky v posilovni,,a to vzdy aspon 40 minut a aj hodinu behanie,lyzovanie,obmienamm to...vies ze prisnou stravou ako som mala predtym to ide lahsie ale nechcem s auz tak stresovat jedenim velmi malo,,.aj ked teraz sa stravuje zdravo,,obcas ma prepadne a musim si dat sladke,,,a ta vaha stoji,,napriek tomu ako vela cvicim,,...
a pastelka,,myslim ze si mam radsej dat menise ciele ako napr.zhdit 3 kila nie 8 ,,...asi ano ze ?
A jasne ked je clovek doma len by papal,,ale tak myslim ze to ovocie nieje az take zle,,stale lepsie ako zjest cely plech kolaca ,,nemyslis?
Baby ostane ako ste pokrocili?

pastelkaa

ach baby, ja mám pocit, že len jem ako som doma, každý z každej strany, daj si toto, hento, tamto....doslova som zožrala už neskutočne veľa marhúľ, sliviek, černíc, zbožňujem ovocie a tu si ho oberám priamo zo stromu....vaaa, porazí ma...v jedle sa inak snažím krotiť, ale to ovocie, to si nedokážem odpustiť vobec a mala som aj zmrzku dnes a chystám sa na pohár vína..budem to musieť vycvičiť...

majka_21

Dnes som bola na odber krvi. Mna napadla este jedna moznost, co sa mi zda s odstupom casu najrealnejsia. "Vdaka" nepravidelnej strave a kramom pocas cvicenia (aj ked som sa nenamahala moc) mi mohlo prist nevolno. Dnes sa ma obvodna lekarka pytala, ci nie som anemicka (mala som aj nizsi tlak 110/70 - aj ked taky mam skoro stale). Totiz sama povedala, ze mi skontroluje aj zelezo. Nemam pocit, zeby som mala teraz nejak extra silne kramy. Dnes mi uz skoncili, takze je mi v pohode. Ked si k tomu priratam unavu a tak - no ved uvidim, v pondelok budem mat vysledky. Zajtra a v nedelu idem opat do prace, tak dufam, ze mi to rychlo zbehne. Inak mame v praci moc horuco, nechuti mi jest, ale tlacim do seba nasilu. Ale na druhej strane som dnes velmi vela pila - proste som bola smadna a vlastne som ani nemyslela na pitny rezim pritom - vypila som asi cca 2 l a za chvilu si idem urobit cajik do 0,5 l pohara. Zajtra vraj bude opat horucava... juj.

chloeee

ahojte baby :)
Dlho som sa tu neukázala, lebo som ako si nemala kedy. :-/ Posledné dni sa snažím jesť pravidelne, pijem ,2,5l denne a posledné tri dni som nakorčulovala vyše 60 km. Dneska som sa odvážila a bolo to o 1,2 kg menej a to som si včera dala 6 kopčekov zmrzliny, lebo mi už chýbal cukor :D Zato, som dneska totálne rozbitá, všetko ma bolí. Zajtra sa chystám plávať, dneska to vidím na oddychovanie. Predvčerom som bola behať, navýšila som si trasu o 400 m čo som celkom dala. Potrebujem schudnúť min. ešte 6 kg, ešte tieto tri kilá pôjdu ľahko ( nabrala som schudnuté) a potom to už pôjde ťažšie.

Majka : snáď teda budeš v poriadku, asi by si to nemala preháňať s cvičením alebo ja neviem. Uvidíš podľa výsledkov :)

pastelkaa

majka, držím prsty nech sú výsledky v poriadku. a super, že už ti to ide takto :), ja pijem stále veľa, ak nie, bolí ma hlava. Jem pravidelne, nemám chuť zatiaľ na nič také neobvyklé, akurát zase na cibuľu a nemám doma, ach. nech už je zajtra :). ja dnes zase sladké raňajky vločky s banánom, zase som bola nervózna z práce a celú noc som zle spala. Idem dnes domov, nakázala som mamine nejaké jedlo a niečo si beriem aj so sebou, nech mám čo jesť doma, lebo už mi hlásila, že keď nechcem krémeše, spravila mi pagáče, ju aj porazí, ke´d jej poviem, že si neprosím....

majka_21

Pastelka, dnes som vypila zatial cca 2 l vody. Snazim sa pitny rezim uz dodrziavat. Malo vody vypijem len ked na mna nieco lezie a nemam chut na nic. Co sa tyka stravy, tak jedla som dnes asi 4x uz. A coskoro si dam veceru. K tomu som bola cvicit v posilovni, ale menej. Ale sla som len preto, zeby som len mala nejaky pohyb. Na svoj rezim nabehnem, ked budem v poriadku. Od zajtra do nedele sa nabeham :-). Dufam, ze vysledky budu v poriadku.

pastelkaa

majka, tak pokiaľ vieš, že má určité problémy, dobre, že pôjdeš na krv. Uvidíš, čo ti teda povie, ale nepodceňuj aj to jedenie a pitný režim. u mňa to prestalo, ke´d som začala jesť a piť normálne, každý organizmus je ale iný...