Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

majka_21

Ja by som sa mala nad svojou stravou trosicku asi zamysliet. Neriesim druhy polievok a tak... aj kuraciu zjem, ale ked vidim, ze su mastne oka na vrchu, tak ked si naberam, tak ich "rozfukam" a naberiem si "cistu" polievku. Nezbavim sa uplne mastneho, ale je toho menej urcite. Snazim sa mat pravidelnu stravu a jest menej sladkeho, ale tak som ho nevylucila uplne. Dnes som cvicit v posilovni nebola, lebo na rukach citim dost velku svalovku. Ale zajtra by som do posilovne uz isla. A rozhodla som sa chodit aspon 3-4x do tyzdna s tym, ze raz sa zameriam na posilovanie noh+kardio a raz na posilovanie ruk+kardio. Aby to nebola velka zataz na cele telo. A samozrejme, pridam brusaky. Plavat chodim este, ale menej, kedze bazen je zatvoreny.

chloeee

tie šparglové cestoviny som kúpila v BIO obchode, tiež som ich doteraz veľmi nepoznala. Varia sa do 5 min a mne dosť chutia, sú také ľahké, chutia tak zeleninovo :D Robím si na ne syrovú omáčku alebo alebo niekedy si ich dávam s kuracim masom. Je to mňamka. Zapečené s brokolicou tiež nemôžu byť zlé..

pastelkaa

chloeee, špargľové cestoviny? také som ešte ani nevidela, ako chutia? ja mám celozrnné a tie zasýtia ajajaaaaj :). Skús si teda dať k tomu kopu zeleniny, napr. cuketa, paprika, paradajky, k tomu na cestoviny tuniaka, alebo cottage (to je síce také rýchle jedlo v mojom ponímaní, keď nestíham variť,čiže skoro stále :) ale myslím, že lepšie ako by si mala byť za chvíľu hladná). a ja dnes musím na nákup, takže neviem, čo budem večerať dnes, uvidím, na čo budem mať chuť

chloeee

na raňajky som si dala pár marhúl, len nejak málo pijem,tak si idem spraviť nejaký čaj. No hej vonku je kosa aj dosť fúka, tak zase dneska to nevidím na nijaký šport :-/. Na obed ešte neviem čo bude, mama robí nejaké bravčové mäso, tak to si teda nedám. Kúpila som si špargľové cestoviny, tak možno niečo s nimi vymyslím, aj keď majú tak málo kalórii,že som z nich po pol hodke zase hladná. Večeru budem riešiť nejakým zeleninovým šalátom so syrom.

pastelkaa

chloe, tak na raňajky si kúp ovsené vločky a spav si "musli" podľa svojej chuti, ja si vločky zalievam iba horúcou vodou, oni zmäknú, a potom dám do toho ovocie, prípadne slnečnicové semienka, alebo iné oriešky, sem tam aj trocha jogurtu. Jedávam tiež chlieb na raňajky, celozrnný alebo grahamové plátky hlavne so zeleninou, prípadne cottage, alebo tvrdý syr, alebo saláma.
Uf a obed, skús teda rybu, ja si ju robievam v paráku a dám si na ňu čerstvé bylinky, troška jogurtu, k tomu zemiaky a mrkvu. prípadne hocijakú zeleninu na hocijaký spôsob a k tomu prílohu :), ja mám niekoľko obľúbených kombinácií :)
ja som sa dnes vykopala neskoro z postele, takže ráno nič nebolo, resp. dám si jeden ten grahamový plátok bez ničoho a idem si teraz navariť obed, kuracie mäso, cibuľka, mrkva plus ryža dnes. A idem na prechádzku do lesa, keďže vonku je na houby počasie na korčule sa nedá.

chloeee

ahojte baby, dakujem za privítanie pastelka. Tak vám to ide pekne, snád nám to pôjde ešte lepšie..
Ja som včera trošku viac papala, takže asi pôjdem behať. S tým vážením je to dosť dobrý nápad, vlastne mne sa predvčerom pokazila váha,,takže aj tak sa teraz nemôžem vážiť. Poradíte mi typy na obed ? Neviem či je až také diétne papať kuraciu polievku, keď je v nej kopa guličiek masti :-/. Posledné tri dni som stále mala kuracie mäso, takže dneska by som ho radšej vynechala. Tiež už nemám inšpiráciu čo na raňajky, keďže mi už musli lezú cez uši a celozrnné pečivo nemáme :-/

pastelkaa

Ahoj majka, a vitaj chloe :), super, že nás bude viac :), moja výška je 168 a začínala som na 95kg, včera som mala 87, takže dole 7 kíl zatiaľ.
Ja neviem majka, či je to správny jedálniček, uvidím o pár mesiacov či som sa správnou cestou vydala. Dnes som mala ráno zase 2 grahamové plátky s trochou cottageu( používam ho namiesto masla, syru a spol.) plus paprika. Na obed som mala rybu, zemiaky a mrkvový šalát. Olovrant bol banán, večera kukurica paradajky, trošička syru a grahamový rohlík, druhá večera acidko. Celý deň som bola na nohách na brigáde a som neskutočne unavená dnes...a ten nápad s váhou bol ulpne úžasný majka :D, aj ja som ju schovala a plánujem vytiahnuť až o mesiac :)

majka_21

Tak moja vaha zo vcera je 79,5 kg a meriam cca 178 cm. Moj ciel je asi tak 63-65 kg (hranicu 65 kg by som nerada prekracovala). Takze snad sa mi to podari. Tento mesiac sa budem snazit chodit do posilovne tak casto, ako budem moct (ako mi to brigada a povinnosti dovolia). Zatial som bola vcera aj dnes. Jednou z mojich chybiciek bolo to, ze som sa dost casto vazila (aj kazdy druhy-treti den). To nebolo dobre, lebo som sa stresovala. A tak som zvedava, kolko budem vazit koncom augusta :-).

chloeee

tak chudnúť som začala pred 5 dňami intenzívnejšie :) Snažím sa každé ráno behávať cca 40 min pomalším tempom + korčule. Naposledy som behala v nedeľu, keďže chodím do lesa a doteraz pršalo,tak sa veľmi nedalo. Chcela by som schudnúť asi 6 kg do konca leta a potom už asi len udržiavať, možno potom ešte zo 2-3 kg. Celkovo som už schudla 9 kg, 3 sa mi naspäť vrátilo po 4 mesiacoch. Môžem sa spýtať koľko vážiš a meriaš ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plnou parou vpred - Fórum - ZDRAVIE.sk