čudný žaludok

Príspevok v téme: čudný žaludok
čotoje?

Často sa mi stáva a to už takmer od malička, že ked sa niekedy najem a musim chodit, teda pohybovat sa alebo stát niekde, tak mi zostane ťažko na žaludku a pokial sa mi negrgne, alebo si nesadnem a neposedim aspon 10 min, tak mi je uplne zle. Nechápem, čo to može byt, stávalo sa mi to už niekedy ked som bola menšia asi, teraz mám už 25. Jednoducho ked sa najem, musim si posediet aspon hodinu, ale nestava sa mi to vždy. A nevypozorovala som ani to, že by to mohlo byt v závislosti s nejakým jedlom, pretože sa mi to stáva po hocičom.

Hermi

Ak by ste mali záujem, ponúkam, prírodný aloe koncentrát, ktorý rieši problémy so žalúdkom, je veľmi dobrý a účinný. Mne ustúpili bolesti žalúdka a nebýva mi už ťažko ani keď ziem niečo mastnejšie.
V prípade záujmu :
mail: heli.vankova@gmail.com

čotoje?

no konečne niekto... a stáva sa ti to po každom jedle, alebo iba niekedy? Vieš ale mne zostane ťažko, len ked sa pohybujem a hlavne chodím. ja sa proste poobede nemožem hned vybrat na prechádzku, ale musim aspon hodinu si v klude posediet...

Miabell

Ahoj stava sa mi to iste asi taky polrok, odporucila by som ti navstivit gastroentrologa..mna caka vysetrenie o par dni lebo to uz nezvladam...