študenti VŠ - brigády

Príspevok v téme: študenti VŠ - brigády
ivanka21

ahojte, prosím vás kde ste si zháňali brigády na leto? rada by som niekam išla na brigádu (do zahraničia--bud zber ovocia, alebo opatrovať), nechcem byť doma 4 mesiace...kde, a ako si hľadáte brigády?? budem veľmi rada ak pomôžete..aj odporučíte nejaké spoľahlivé agentúry. vopred ďakujem :)

lioness_01

vevericka, Bibi nič :D ale beskyd má... to náhodou bibi celkom trefne napísala... ale jedine to,nič iné samozrejme :)))))

vevericka

lioness vdaka:), niekdy ma vie dozrat, ze clovek, co sa do toho absolutne nevyzna ide o tom pisat na forum,keby aspon ona pouzila google a nasla si to

beskyd

bibi, ty nevrtaj a chod si kupit nejaku kabelku do polusu radsej nech sa mozes nejak realizovat v ramci svojho obzoru, tam potom porozpravaj predavacke aka si krasna a inteligentna, hned ti bude lepsie, ulavi sa ti a nebudes tu potom pustat somariny:)

vevericka

bib az budes mat vystudovanu biologiu, nebudes krizit zajacikov v skole na gympli a realne sa venovat praci v labaku, tak daj vediet, aka je to dedicnot..

vevericka

zlato, ale to by si to potm musel pisat inak, co si nepise a nepise si ich tak viac, vsade na vsetkych dokumentoch to maju v poradi ako som pisala ja a mudr bola ich prva skola..
opisovat skripta nemusim, ako pisala lioness toto je este stredoskoleske ucivo, rh faktor je jednym zo vzorovych prikladov pre AUTOZOMALNU..este raz pre neuspech posluchaca AUTOZOMALNU..dedicnost
lekari pravdepdobne myseli dominanciu vo fenotype ( a je velka pravdepodobnost,ze ty a tvoja kamoska ste jednoducho nepochopili a neskor vyjadrili, tak ako si to pisala, za to uz, ale lekarky nemozu)

lioness_01

vevericka to študuje na vysokej škole, a ak niekto študuje biológiu tak ako ona, tak tie definície vie odzadu dopredu a nepotrebuje si to googliť... jednoducho, to sú elementárne poznatky... takže never, že si to googlila...

bibi123

lioness_01-bohuzial, aj takych tu mame... my sme sa tiez ucili na gympli o rh faktoroch, genoch, krizili sme cervenooke zajaciky s modrookymi...:O))) ale nepamatam si odslova doslova definicie ako vevericka;O))) preto si myslim, ze jej kamos googl napovedal...

bibi123

beskyd-urcite bol neschopak, lebo to bol rodeny Bratislavcan, cely zivot zil v Bratislave a exhalaty mu vypalili mozgove zavity...a tituly samozrejme dostal len za to, ze chodil na skolu v Bratislave... my vieme:O))) mal si mu odporucit, prestahovat sa na zamagurie