Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Myom/cysta?

Príspevok v téme: Myom/cysta?
qiqa

Dobry den, chcem sa spytat ci niekto nema s tymto skusenosti. Mam 21 rokov, mam staleho partnera uz 4 roky. Beriem HAK, menstruaciu mam pravidelnu, bezbolestnu.
Problem vsak je ze asi 5 cm vo vnutri mam nejake "teleso". Predchadzajuca gynekologicka sa mi k tomu nevyjadrila, viem len ze to ma obvod 2cm, no mne to robi starosti preto som ju zmenila. Citala som si o myomoch, cystach, nadoroch a naozaj neviem co z toho to moze byt. Som objednana k novemu gynekologovi ale az na buduci tyzden v utorok a hrozne sa bojim co to moze byt. Prosim poradte.

Ivka 1

Qiqa tam bude potrebne urobit vaginalne sono a tak sa zisti druh aj velkost.Inac myomy ,cysty su zalezitostou jednak hormonalneho charakteru a aj zalezitostou zanesenia organizmu volnymi radikalmi a znizenou hodnotou jodu v tele. Odporucam detoxikovat organizmus a doplnit jod. Potom napis ako dopadlo vysetrenie o gynekologa. Drzim palce!!

qiqa

Jedna neviem co mas za problem. Nemozem za to ze ma novy gynekolog objednal az na dalsi tyzden. U svojej lekarky som s tym bola hned ako som to zistila ale nebola schopna mi na to nic povedat, nasledne som si hned nasla noveho. Co ine mi teraz ostava ako cakat?? Neviem na co reagujes ked to vobec nie je k teme a nic o tom nevies.

Mira dakujem aspon niekto vie normalne zareagovat.

- mira

Zo sxu to isto nemáš. Keďže si primladá na to, aby si mala usadeniny, zamysli sa nad jedálničkom. cysty v maternici sa tvoria z prevažne živočíšnej stravy - mliečne výrobky, mäso, živočíšne a stužené tuky, vajcia. Pripieva k nim aj pečená múka. Stravuj sa ľahšie.

jedna

od toho su studovani lekari, aby zistovali diagnozu. naozaj mas pocit, ze ti ju vie tu niekto virtualne stanovit?!

btw: len "kludne" uzivaj aj nadalej antiku. utvarov budes mat cim dalej, tym viac...ci je ti prednejsie sexovat o sto6, namiesto zvazenia zdravotneho rizika?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Myom/cysta? - Fórum - ZDRAVIE.sk