Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dva v jednom, sucha aj mastna pleť v jednom

Paulinka0

presne taky isty problem som mala aj ja a to som si myslela, ze som jedina :-)este k tomu som mala citlivu plet, ze mi sem tam zacervenala a svrbela. ja som si kupila z lekarne seriu zz sensitive a z dermakozmetiky probalance krem. Potom som si plet zacala hydratovat kremom rose dew od annemarie borlind. velmi dobre mi to upravilo hydrataciu pleti, nemam uz ani prilis mastne ani suche miesta a mozem kludne pouzivat aj make up, lebo nemam flaky.

michaella

Tiež by ma to zaujímalo, beriem hak, takže pleť je už menej mastná, ale tiež sa mi tvoria najmä na brade a okolí šupinky. Preto nemôžem používať make-up, iba krycí krém. Aký krém je na to najvhodnejší?

monika1230

dakujem vám velmi pekne kočky...
pre agkt:
možem sa opýtať aké typy krémov pouzivas? resp. aké značky?? :) dakujem

agkt

Ano, hydratovat lahkymi kremami lepsich znaciek...Napriklad ja si musim davat pozor, aby v nich nebolo privela glycerinu, pretoze mi z neho rychle mastnie plet, ale v tomto som asi vynimka.

liv99

keby som nemala kamaratku, ktora ma presne taky typ, suchu a zaroven mastnu plet, tak by som si to ani nevedela predstavit :), ale jednoznacne ako zaklad by som ti poradila velmi kvalitny hydratacny krem, investuj do neho, to je zaklad.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dva v jednom, sucha aj mastna pleť v jednom - Fórum - ZDRAVIE.sk