Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

cinni

ryzove chlebiky maju vysoky glykemicky index...takze po nich aj skoro vyhladnes..a vy tam nemate stravu zaplatenu? a okrem toho..ides na lyziarak, tak budes vela pohybu, to spalis,..podla mna nemusis jest vyslovene nizkokaloricke veci

MetallicA

aký vy máte názor na tie polystyrény a ryžové chlebíky? môže to zasýtiť? ja si to zoberem na ten lyžiarsky asi, a namiesto sladkého budem jesť sušené brusnice čo si berem lebo slivky by sa mi asi pokazili ked to sú iba polosušené. Proste posledné dni som jedla veľa a sladké no tiež dosť. Včera dve horálky po jedle:D No tak dneská ráno som si dala posledný krát muesli na raňajky, tam už nebude, ja neviem ale mne sa mimo doma dá lepšie odolať sladkému a iné prehrešky.

mamka777

cinni- ja nehovorim ze som take veci skusala, iba som napisala skusenosti kamosiek, ktore mi o tom rozpravali, cize poucovat si nevyzadujem aj ked viem ze to nieje myslene zle :)) a co sa tyka mojej mamky, robievala to na strednej, a ze vraj to ucinkovalo, ze sice chodila do skoly v nalade, ale podarilo sa jej schudnut a dost.. teraz to uz jasne ze nerobi, nemala by ani cas a ani dovod, vyzera proste skvele, nikdy nepouzivala ziadne mejkapy, ci ine somariny na tvar, pletove masky a podobne, nikdy nebrala tabletky na chudnutie, ani ine podporovacie somariny, a dnes ked ludom povie kolko ma rokov nechcu verit ze ma viac ako 35rokov... co sa tyka pleti, rano umyla striedavo horucou a studenou vodou, dala obycajnu indulonu a dnes nema ziadne vrasky.. a co sa tyka nejedenia po piatej, nieje to az taka katastrofa, moja mamka napriklad sa naje v robote na obede a cely den potom neje, telo si na to zvyklo a nepocituje hlad, a ked si aj daco da, pizzu navecer alebo co, neni to kazdy den a nikdy z toho nepriberie, chcela by som mat mamkino telo a jej super povahu...

cinni

@mamka777
1. nejest po piatej je ZLE, posledne jedlo musi byt aspon 3 hodiny pred spanim, lebo clovek ked sa naje o piatej naposledy, moze o par hodin pocitovat vlci hlad.. co je pre telo signal, ze "pozor, hladujem, musim setrit" a spomali metabolizmus...

2. vecer jest ovocie-nevhodne, telo nevie spracovat sacharidy a (ani fruktozu) a uklada ich.. radsej si dat zeleninu, alebo bielkoviny..a okrem toho..napr jablko zasyti na kratku chvilu, no nasledne vyvolava hlad..to plati aj o inom ovoci

3. vobec nevadi, ak clovek sportuje hoci aj takmer kazdy den, ak sa nepresiluje v posilovni.. kludne moze dat jeden den bicykel, dalsi trosku korcule, dalsi plavat, treti trosku posilovat,... ak ma vhodnu stravu a doplna svalom vyzivu.. pohyb neznamena skolabovat od vycerpania a nezliezt z rotopedu 4 hodiny...

4. vino rano nalacno...no to snad nepotrebuje ani komenatar :))) mozno by tvoja mamka bez toho vinka teraz vyzerala este lepsie.. alkohol kazdy den je absolutne nevhodny a uz vobec nie pre cloveka co chudne

(tieto pravidla patria pre chudnucich, clovek co ma vahu v norme, nech si kludne da aj banany v cokolade na veceru)

:)

mamka777

takze v prvom rade necvicit kazdy den, ale skuste trebars pondelok, stredu, piatok. pretoze ked cvicite kazdy den, to telo je moc zatazene, nestiha to vsetko "spracovavat", a skor priberiete ako schudnete, dajte telu oddych. co sa tyka stravy, existuje oddelena strava, niekomu zaberie aj to, ze sa stravuje pravidelne po malych davkach kazdy den, ale po piatej hodine uz neje, maximalne nejake ovocie, alebo si da pri postel flasu cistej vody a ked citi hlad, tak sa napije. samozrejme vylucit hranolky a vysmazane jedla,uprednostnite reznik na prirodno, alebo rybycku so zeleninovym salatikom, bez dresingu, len nejaky olivovy olej, ci balzamikovy ocot ako riadne mastny rezen s hranolkami.. skuste zumbu, ze vraj dobre pomahaju brusne tance, bicyklujte sa, plavajte.. neviem co by ma este napadlo, je vela moznosti, ale radsej sa poradit s lekarm ci odbornikom aby ste si skor neublizili. a mojej mamke pomahalo kazde rano na lacno 2deci bieleho vinka, uz bude mat 55rokov a stale vyzera dobre :)) vela stastia a drzim palce

cinni

hillary... nemas pred menstruaciou? ja vtedy mam viac kil a brucho nafuknute ako tehotna.... lebo podla mna nemas z coho ineho len tak pribrat..ale ty mas vysku, na tvojom mieste sa tym netrapim...
ale ja som schudla zase na 48 kurnik, ja sa uz zacinam bat, ze nieco so mnou nieje ok :/

hillary

metalica ked som bola na strednej tak sme na lyziarskom vsetky pochudli aj ked z domu sme sli nabalene sladkostami ale cely den pohyb do toho strava na hotely no nic moc tak to slo dole , fajcim , fajcim uz by som milion krat prestala ale bojim sa toho priberania hnusneho
vcera som bola v kine a niako mi bolo tesne nohavice som sa rano odvazila a ze 56 skoro ma porazilo baby poradte mi nieco na zrychlenie metabolizmu jem to co vzdy a priberam :O nechapem jem styri krat do dna uz tri dni po sebe orbitrek 40 minut a normalne som pribrala takuto vahu som mala naposledy po minulych vianociach nemyslim tieto co boli ale este tie pred tym :D

MetallicA

hillary jaj ty fajčíš?:D ee to sa ti bude ťažko behať a tak:D aj ty sa zaťať musíš a aj ja s jedením lebo už neviem čo so sebou. V sobotu sa začína lyžiarsky tam to zase schudnem, teda dúfam že mi nebude treba váhu prestavovať na lyžiach ešte hanba:D A tam sa nebude dobre variť, tak keby som ani nežrala s takým driekom tenkým prídem domov:D

hillary

metalica fuh tak to neviem proste sa ti asi roztiahol zaludok alebo co , ale tri tyzdne je uz fakt dost ale aj ja tento mesiac pred kramami som mala takych desat dni ze som bola uplne hotova ale vydrzala som az na jeden den :D neboj sa treba sa zatat a zase si zvyknut na ten rezim pravidelneho jedenia
cinni no vcera som bola behat a poviem ti ze som myslela ze po piatich minutach si zavolam zachytku a necham sa odviezt rovno do marnice no pas , koncim s cigaretami

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo papáte? - Fórum - ZDRAVIE.sk