čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

MetallicA

teraz to píšem odveci....ale iba žerem a žerem ako kôň a neviem čo už s tým ved to tretí týždeň hádam! to tak dlho býva? ved to je dáka porucha:D

cinni

hillary.. ja by som nalacno necvicila..je to zataz na telo podla mna, nema z coho cerpat energiu.. skor si daj ranajky, zacvic pred obedom (1,5-2 hodky po jedeni) ale mne je najpohodlnejsie cvicit okolo 15.00-16.00 a potom dam okolo 18.00-19.00 veceru...

hillary

vies nad cim rozmyslam ze mala by sa aerobka robit rano nalacno tak ked si zacvicim na orbitreku a potom by som nemala jest vlocky a tieto veci ale bielkovinu ale co ked som este neranajkovala kedze som cvicila nalacno to mam vynechat ranajky a dat si rovno boed?
jasne svalovci su hlupucky a to este ty co stojis na diskotekach tak to je konec :O

cinni

noo tak zaskolenie nepotrebujes, vies ako mas cvicit, tak len pekne do toho potom:))

ze fesi?? no tak potom sme nasli motivaciu tvoju :D spojis prijemne s uzitocnym.. svalovci su vacsinou tupci, tak si davaj pozor :)

hillary

ked som kedysi chodila asi dva tyzdne :D tak presne tak sme davali 15 minut orbitrek a potom viacej serii s malymi vahami ,nechcem byt zase ako rambica :D to sa mi nepaci a inak majitel fitka je straaaaaasne fesi tak vies co ma motivuje sa tam dotrepat hahaha

cinni

hillary, nicoho sa neboj :) tam kde chodim ja, vidim 14 rocnych chlapcov az po 60 rocne zeny cvicit, a obsluha fitnessu je tam na to aby ti poradili... zaklad je, ked prides sa zahriat, dat aspon 10-15 minut (staci 10 uplne) aby sa telo zahrialo (bicykel, orbitrek,beziaci pas,stepper) a to iste aj na konci, ale po tom sa nezabudni poriadne popretahovat,dat strecing... a na stroje sa uz popytaj bud obsluhy, alebo cviciacich ludi, radi ti poradia... 3-4 serie, po 15-20 opakovani s mensimi vahami a potom podla potreby si pomalicky po case ako sa budes citit pridavaj.. hodinku po cviceni bielkoviny papat (ryby, kuracinka, tvaroh, vajicka,a ktomu papaj zeleninky a take veci)

hillary

ahoj cinni , zajtra idem aj ja teda zacat posilkovat :D tak som zvedava , dufam ze sa tam nebudem citit ako blbana kedze ja vobec neviem ake cviky mam davat tak hadam sa tam zorientujem a bude ma to bavit :D

cinni

no ano, kosti su dute..u mna maju dokopy ciste kosti len cca 3 kila..mozno mam osteoporezu :D

silvus..ty miesto toho aby si vazila kazdy gram, kup si kilo slaniny a nepohni sa z domu, kym ju nedorazis

geekygirl7

silvus28: A nemala by si sa radšej tešiť? Ale však to aj sama vieš. Len tak mimochodom, váha sa mení počas cyklu, má na to vplyv napr. zadržiavanie vody,takže sa každodenné váženie ani neodporúča.
Baby, hlavne si neberte príklad zo Silvie, lebo aj vy zle dopadnete.