Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

MetallicA

cinni ved ale ty neješ ani sladké a zdravo jež, tak mne by potom samé x-ka vyšli na tom prístroji?:D jaj kefír som ešte nevidela predávať v našom meste asi ani:D dávam si jogurtové mlieka a také. Aj to je na nafútknuté brucho dobré a acidko si myslím tiež pomôže:) gumáky ku riflom? akej farby sú?:D

cinni

no vsetkeho mam malo:)) vsetko v minuse...

ja som si to dala spravit vo fitku ale mozno to maju aj po lekarnach..hillary na tom budes podla mna podobne

hillary

cinni co ti vyslo ? aj ja na to chcem uz dlho ist len neviem kam
ano metalica gumaky , mne sa to strasne paci :D , neviem s kefirom nemam ziadne skusenosti uz len to slovicko ma vzdy vylaka :D

cinni

acidko je slaby odvar, ma mozno 5% ucinkov kefiru:)

mimochodom, baby ak mate moznost,dajte sa testovat na tom pristroji, co vam zmeria telesny tuk, pomer svalov, vahu kosti mnozstvo vody v tele a milion inych veci.. budete prekvapene.. ja zodpovedne zacinam viac papat, lebo ten pristroj ma poslal rovno lekarovi...:D

MetallicA

ja to nepočítam len kde je napísané, ale obedy a tak to nemáš v podstate ako vedieť koľko v nich prijímaš kj.
Hillary to akože topánky gumáky? ja som myslela najprv že cukríky.
Kefír je acidko a to by malo pomáhať takto na brucho nafúknuté alebo čaje nie?:)) neviem aj ja ho dakedy mám také hrozne zle sa mi chodí vtedy akokeby som takú prilbu menšiu zjedla:D

MetallicA

ja to nepočítam len kde je napísané, ale obedy a tak to nemáš v podstate ako vedieť koľko v nich prijímaš kj.
Hillary to akože topánky gumáky? ja som myslela najprv že cukríky.
Kefír je acidko a to by malo pomáhať takto na brucho nafúknuté alebo čaje nie?:)) neviem aj ja ho dakedy mám také hrozne zle sa mi chodí vtedy akokeby som takú prilbu menšiu zjedla:D

josephine77

baby mam na vas otazku, ked napr. dnes sa mi podarilo uz doobedu prijat 6000 kj a do vecera uz prijmem len tych 1500kj odrazi sa tento prehresok na mojej vahe ci nie ked dodrzim moj prijem do 7500 kj? a pri akom dennom prijme kj vy chudnete?

hillary

ahoj metalica no ja davam sardinky najcastejsie tiez s tmavym pecivom alebo tuniaka si davam s cottage a rozkom grahamovym to mam rada fest , tym hubam ja nerozumiem vobec od cinni som pocula prvy krat ze to existuje :D ja vlastne ani neviem co je kefir , hej mimibazar je super nakupujem tam pravidelne , uz som aj tie gumaky co som tam objavila zaplatila strasne su pekne sa tesim :D no ja neviem posledne tri dni mam strasne nafuknute brucho neviem co mam s nim neprezieram sa ziadne sladke proste klasika a aj tak neviem ani kramy nemam hadam necakam baby :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo papáte? - Fórum - ZDRAVIE.sk