Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

MetallicA

sardínky s čím si dávate? ja si dám s citrónovou šťavou, celozrnný chleba, mladú cibuľu:) No tak našla si tu hubu? Ja viem, aj my kupujeme na mimi celkom dobré veci mama tam kšeftuje s tými chudnúcimi tabletkami metabo. Len som nevedela že tam sa netreba ani registrovať. No dobre vy ste chudé vy môžte jesť čo chcete:) mňa to prežieranie dáko neprechádza, tak to riešim tak že si dám čo chcem do 16:00 a potom užlen pijem jednoducho. Asi to neni celkom správna cesta ale ešte som sýta vtedy ajtak síce. A s tou hubou, sú tam rôzne huby ale neviem čo je čo z nich lebo daktoré vyzerajú ako drahokami z nich.

hillary

cinni no vsak prave ale nechcela som ju sklamat ale aj tak som to nejedla :D zobrala hore a dala psovi , ona uz nevie co by vymyslala no co ti poviem , idem si zobrat veceru - sardinky :D

cinni

podla mna na trojobale nic zle nieje (pecivo,vajce, muka) zle je ked je to vyprazane, lebo ten trojobal nasiakne olejom..a preprazenym.. ja len nevidim zmysel na co obalovat maso, ked ho nevyprazis:)) je tolko uzasnych receptov a chutnejsich nez rezen so struhankou:))

hillary

cinni ty si zlata :D inak chcem sa ta spytat mama je taka zlata ona sa snazi mi stale robit recepty nove a urobila kuraci rezen normalne v trojobale ale nerobila to na oleji ale normalne v trube na papieri som videla ze to bolo jedla by si to ?

cinni

ja som z kosic:)) no ked budem mat cestu okolo niekedy nahodou, donesiem ti tu hubu ..:)

ale podla mna to az tak nezdrave nieje...celozrnna zemla-sacharid na rano, vhodne... maslo podla mna zdrave je, isto zdravsie ako margarin.. a dzem podla mna domaciv obmedzenom mnozstve (nie kazdy den) je tiez ok.. alebo si zvyknem davat medik na tie celozrnne toasty... ale ovsenym vlockam sa nic nevyrovna :)

hillary

cinni ved ja som tiez rozmyslala nad toustami presne tak spravit v hriankovaci na sucho ale tiez mi to nepride niako extra zdrave a hlavne ked by mi to pasovalo na ranajky tak ja si nikdy neviem tie musli odpustit :D na to som si zvykla strasne ja som zo ziliny ty si odkial ?

cinni

hillary, odkial si?z akeho mesta?

no ja na ranajaky mam rada aj celozrnnu zemlu nasucho opecenu (hodim do toastovaca) kym je teple potriem masielkom a dam dzem nejaky domaci, je to mnamka,..ale kedze to nieje az tak extra zdrave a vyzivne, davam raz za cas:)

hillary

cinni aj ja si davam musli ale aj s ovsakmi ale ja by som nemohla mat na ranajky chleba a niaku kuraciu sunku prsne si dam musli jogurt sladka chut a idem , ja si davam tiez najnovsie do jogurtu aj orechy kedze som citala ake to je zdrave , metalica fakt idem to pozriet na mimibazar sa nemusis registrovat napises odkaz pod tym co chces a predavajuci sa ti ozve priamo na mail aspon ja tam tak nakupujem , dnes som sa tam zase zamilovala do gumakov ja tam uz nemozem chodit :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo papáte? - Fórum - ZDRAVIE.sk