Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

mataBB

hillary ved si daj co chces..ale ked budes jest sladke tak sa ti asi tazko podari, aby vydaj bol vacsi ako prijem...a budes cvicenim spalovat len tieto nepotrebne cukry, nie tuky z tela...budes spalovat tycinku alebo neviem co,co si zjedla, relativne malo mnozstvo ale velmi kaloricke miesto toho, aby si spalovala svoje sadlo...a mozes si hovorit co chces...a kludne sa zastan hocikoho kto tvrdi to iste...mne je to jedno, ale takto nikdy neschudnes...

MetallicA

mne to pomohlo na kondičku. Po takých cvičeniach čo si upachtená pomôžu, má na youtube aj dobrú recenziu a aj na tej svojej stránke samé dobré komenty. Len mne sa to už moc nechce tam pozerať seká mi to. Avon taký fialový obal to má, pozri na nete aj to je dobré veľmi (pilátes, trochu aerobicu...) Ja kebyže viem, že tento druhý orbitrek mi tiež sa zrúti po pol roku iba, tak do toho ani nedám penazí toľko, lebo to sa riadnemu pohybu alebo tým DVDčkam nevyrovná. Ešte aj zo svojich som musela platiť, však mama nato nechodí, to je do 100 kilov:D dobré sú vo fitku, to sú aj cenovo ako dva moje:D

MetallicA

hej aj ja mám každých 16 dní svoje dni. A vtedy ma to chytá tá pažravosť, a ak si dám to na čo mám chuť, tak ma to prejde po pár dňoch, no ak nie a aj vtedy sa obmedzujem a málo jem tak ma to nevie poriadne prejsť nikdy! mimo týchto dní teraz sa fakt zdravo stravujem si myslím:
R: ovsené vločky zmiešané so špaldovými s mliekom
D: ovocie, jogurt biely s ovsákmi alebo ovocný jogurt
O: to čo je navarené, ak to nieje príliš mastné, alebo iba príloha
O: zase trošku z obeda alebo jogurt, sušené ovocie
V: šalát alebo sardinky, tuniak....alebo niečo také ľahšie proste no a ten pohyb.
Neviem čo je teraz natom opačné alebo čo. A ked máš tieto prejedacie dni, po nich sa zase snažím unormálniť čo najrýchlejšie, a zhodím to lebo vtedy viac spaľuješ. Telo asi vie prečo má tieto pažravé dni, lebo to majú všetci tak. Nakopne ti to trošku metabolizmus a celkovo je to dobré si myslím. Vo veľa diétach sa aj odporúča, pár dní jesť normálne len si dávať pozor, a potom to striedať zase s light-dňami.
Hillary no dík že si sa za mňa aj ty ozvala, lebo takčitak nezdravé veci niesú vždy len v sladkostiach. A koľko si vydržala tancovať tú zumbu? ja to mám dlhé 45 minút, dá sa to vydržať 2X do týždňa. Vieš čo je ešte dobré? Pozri si bodyrock.tv tá Ruska čo cvičí:) Aj to je dobré možno budeš mať trochu svalovicu neviem.

hillary

mata takze ked jem napriklad tie nestle jogurtove to su tiez nezdrave cukry lebo tabulkovo je to skoro to iste a ja to miesam s ovsakmi a nebyvam po tom vobec hladna tak teraz neviem ci sa na to vykaslat alebo si ich dat a nemala som ich no baby bez srandy asi naposledy ako dieta :D
ale ved metalica minule pisala ze dva tyzdne nejedla sladke tak ak ma PMS alebo proste pazravku tak nech si da , skor si pamatam ze sme raz pisali ked jedla strasne malo ze ma spomaleny metabolizmus , metalica ved napis co tak denne jedavas , metalica ake cvicenia od avonu ? ja som dnes prepnuta totalne rano orbitrek teraz dve hodiny so psom a asi si idem aj na PC pustit zumbu lebo co som chcela ist tak uz zacala pred pol hodkou :D nevadi , zumba je super ja som bola uz u troch precvitovateliek dve nic moc ale ta tretia fakt ako na didzine este niaky miesany drink a uz odtial ani neodidem :D , a baby ja to tiez poznam proste teraz si na sladke ani nespomeniem ale minuly tyzden ked som mala PMS mne sa baby o palacinkach snivalo proste tak bez vycitiek som sa doslova obzrala ked sa to stane raz za mesiac preco nie? proste mam byt nervna cez to pmsko lebo aby som netlacila do seba nezdrave veci dam si a je mi dobre a za tri dni to zase zhodim

MetallicA

hehe ja si cítim tie boky bravčové:D 65kilov mám pri 170cm neviem no ako to je. Nechcem veľa schudnúť, tak 62 mi stačí, neviem čo je teraz za móda ale už ked má dievka 60kg už sú tučné:D to sa mi nepáči a viacerím isto tiež nie. No baví ma tá zumba je to dobré máš tam tanec, dobrý pohyb....
matabb nie nejdem sa ti smiať bože ani teraz sa nesmejem pri pc. Ja osobne nechcem tieto všeliaké čudoviny cini minies ani marťankov ani nič. Ale ked má nato chuť, nech si dá. Ja som dva týždne bola úplne bez sladkého, nanajvýš dva jogurty a sušené ovocie som celý ten čas zjedla. A teraz som sa rozožrala, také dlhé obdobie pažravosti som ešte nemala tak neviem z čoho to asi bude. Ja sa fakt obmedzujem v tom sladkom, priznávam teraz mi to nejde. Ale aj v iných veciach máš nezdravé veci ja som sa o zdravej strave už veľa načítala, o zložení potravín a tak ved moja mama má biológiu vyštudovanú a aj ona vie čo mi vraví a tak. Ale ked dostanem chuť nato tak čo? Ty ked máš menštruácie alebo také dni tak sa neprežereš raz za čas? Vtedy sa spravidla aj viac spaľuje v takom obodobí. Potom to zas prejde. Tak čo teraz mám robiť? Viem že to nieje správne, nekážem to nikomu tak robiť ani, berem to vážne od teba s tým sladkým že sa nemá jesť, je to tak. Basta.

mataBB

mettalica ty nechapes zasady chudnutia...ano, je to pravda ze chemia je vsade, ale u cini minnis nejde o to, ze je to chemia, ale o to, ze su to nezdrave cukry...po ktorych clovek rychlo opat vyhladne a je to zbytocne jest aj pre cloveka, ktory nedrzi dietu..a bez urazky, ale ked citam ako sa stravujes, tak sa ani necuduj ze kila nejdu dole..a ani nepojdu..proste kolaciky a podobne .pri tom neschudnes..skor si udrzis vahu a aj to len kvoli tomu, ze cvicis...tod vse...ale ty si teraz urcite urobis srandu z toho co som napisala a zas sa mi vysmejes jak male decko ale kludne, ved ty raz na to dojdes ze toto nebola ta spravna cesta

hillary

no tak super ked to ide dole aj s prehreskami ja som mala na obed tiez cestoviny s kuracinoju teda este len teraz sa mi chladia ten moj rezim otoceny a ja si tiez myslim ze treba si dat trosku lebo potom chyti cloveka pazrava a zozere celu chladnicku , bavi ta zumba? ja pojdem asi aj vecer , este uvidim lebo ten orbitrek po takej dlhej dobe normalne citim lytka neviem ci nebude svalovica :D ale idem teraz so psom, juj konecne ako tak pekne sa mozem realizoavat , no mne sa tiez fotak pokazil nic si z toho nerob nech dam do neho hociake baterky stale je vybity :D metalica klidek to su male veci aj horsie bude :D ja mam zajtra na listocku uz objednane tie cini minis tak ked pridu nasi s nakupom mali by tam byt ale na svoje ospravedlnenie dala som si nakupit celozrnne cestoviny cottahe kalerab mrkvu a ovocie takto to znie celkom dobre :D, metalica kolko teraz vazis? ty zase by si nemala niako moc chudnut podla mna teda vobec :D ale to uz ako sa citis :D

MetallicA

orina ak ti to chutí tak si daj, lebo ak by sme sa mali vyložene len zdravo stravovať tak nejeme skoro nič pretože aj v zelenine a ovocí z obchodu sú jedy z postrekov, no čo na tomto svete ešte je zdravé?
hillary ja zumbu robím:D tak dva razy do týždňa som si ju stiahla na pc, a striedam to s tými avon cvičeniami čo také Poľka má to sa riadne zapotíš, lepšie ako orbitrek tam len striedaš nohy nič iné. Mne sa proste pokazil, kašlem naň, nech je tam dole a čuší:D všetko sa kazí, foťák pred dvomi mesiacmi, teraz mobil mám toto je v riti.
A mám od tej Budapešte samé prehrešky. Aj dnes na obed cestoviny s hubami, potom koláčik:D a potom zase budem mať také obdobie že dobre že vôbec nežerem nič:D a ešte mám chuť na dačo...jaj:) ale zas som kilo schudla tento mesiac no.:) ale málo mi to je dáko pomaly to ide skratka a ty ako inak?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo papáte? - Fórum - ZDRAVIE.sk