Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľmi problematická pleť

Príspevok v téme: Veľmi problematická pleť
Klára192

Prosím vás pekne ak má niekto podobné skúsenosti, alebo máte nejaké rady napíšte, lebo už som nesmierne nešťastná. Problém spočíva v tom, že mám hrozne problematickú pleť. Je mastná, ale až natoľko, že žiadny make up mi na ňu nepomáha. Rozteká sa mi a nedokáže mi vôbec zakryť nedostatky.Vytvára mi otrasné fľaky po tvári. Nikoho som ešte s takou tvárou ako mám ja nevidela. Dám si make up a akoby som ho tam vôbec ani nemala. Mám dosť vyrážok, ale dá sa povedať, že to nie sú ani tak vyrážky ako obyčajné jazvy po nich. Čiže veľa červených fľakov a príde mi úplne normálne, žeby mi ich mal make up zakryť. No nič nepomáha. Chcem sa normálne namaľovať, túžim chodiť so vztýčenou hlavou a nie ako teraz. Bola som aj u kožnej - nepomohla mi. Mám už 20 rokov a cítim sa príšerne. Možno zbytočne zmätkujem, ale ani si neviete predstaviť aké to je. Použivala som make up ako napr. Rimmel stay matte, maybeline afinitone či max factor lasting performance. Nič u všetkých je to stále rovnaké...akékoľvek rady privítam. Ďakujem vopred

marinka999

Ak trpíte akné najprv zistite prečo!!! Takže chodte ku kožnému lekárovi nech vám zoberie krv a je veľká pravdepodobnosť, že vo vašom tele bude nejaký zápal (mandlí, žalúdka, gynekologické problémy, dokonca akné može byť spôsobené aj ,,zlými zubami"). Treba si pobehať po doktoroch( pokiaľ je vaše akné veľmi rozšírené a podkožné). A treba sa mrknúť aj na bio produkty - napríklad argánový olej, africké mydlo, prírodné peelingy, piť vela vela vela vody a jesť zeleninu...môže sa to zdať ako klišé ale nejesť fast foody, nefajčiť, športovať, dopriať si oddych a spánok tiež zaberá. Produkty dostupné v drogériach obsahujú alkohol, ktorý nie je dobrý a vhodý pre mastný typ pleti! Určite je teda lepšie zainvestovať do spomínanej Biodermy a pod. Ale ako som začínala žiadny produkt pleti nepomôže pokiaľ je problém vo vašom tele.

Gerry

ahojte! mám veľmi problematickú pleť - mastná v T - zóne, na niektorých miestach však suchá ( až tak, že keď si nanesiem make up, objavia sa šupinky), akné - aj podkožné, predovšetkým na čele, rozšírené a zväčšené póry... už som zúfalá. uvažujem nad kúpou výrobkov zo značiek BIODERMA, alebo EUCERIN... z biodermy čítam dosť chvály na micelárnu vodu BIODERMA SENSIBIO H2O.. nemáte niekto skúsenosti s týmito značkami? prípadne by ste mi vedeli poradiť niečo iné, čo by mohlo pomôcť? ďakujem! :)

Gerry141

ahojte! mám veľmi problematickú pleť - v T - zóne mastná, na iných miestach suchá (až tak, že keď si nanesiem make up, vidieť šupinky po tvári), akné, rozšírené a zväčšené póry, čelo ako pooraná roľa :D už som zúfalá... uvažujem nad kúpou výrobkov značky BIODERMA, alebo EUCERIN... z biodermy dosť chvália micelárnu vodu BIODEMRA SENSIBIO H2O.. nemáte s týmito značkami niekto skúsenosti? alebo s nejakými inými, ktoré by pomohli mojej pleti? ďakujem :)

StanleyH

to je stara vec ze vzorka je ina nez to co ti predaju, Marketing, ...never tomu co vidis na obale a hlavne sa vyhybaj lekarni lebo tam predavaju VICHY

simka111

Ja som mala Vichy a nebola som spokojna..je zvlastne ze ked som pouzivala vzorky kremu a čistiaceho gelu..a to som pouzivala dost dlho vzorky tak mi pomahali...a ked som si kupila cely gel aj krem tak sa mi plet zhorsila a mala som ju velmi podrazdenu...ma pocit ze vo vzorkach j nieco ovela lepšie ako vo veľkej fľaši..aby nalakali ľudi... to je moj nazor :D

StanleyH

makeup ti este viac zhodri tvoje narusene pory, skusala si vyzivu pleti zvnutra? Urcite vysad mliecne vyrobky a uvidis ci ti to pomoze scasti

Pre vsetkych, plet treba vyzivovat aj zvnutra. Jedna sa o produkt GLO, ktory obsahuje same dobre veci co sa tyka vyzivy koze zvnutra. Ak by ste chceli viac info. najdete popis aj na nete vyrobca je Agel. Je vinikajuci aj na scervenenu pokozku. Viac potm na mojom mail agel.svk@gmail.com

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veľmi problematická pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk