Infuzia

Príspevok v téme: Infuzia
JUJUJUju

Dobry den , mam taku otazozku
nevie niekto co za latky su v infuziii...
Mam taku skusenost , ze po kazdom raze..co som z nejakeho dovodu dostal infuziu... mi bolo hrozne prijemne a citil som sa uvolneny...
Tak, sa mi to zapacilo ..chcel by som byt stale taky kludny ... tak ma zaujima , ci nahodov mi nepichali aj nejake drogy ,alebo daco...
vdaka za odpovede.

Stanisko

omg, magnezium davaju najradsej? ty si truba. zalezi podal toho, na co ta infuzia je, ked ide o nahradu stravy su tam aj nejake lahko rozlozitelne cukry napr. fruktoza alebo glukoza, rozne mineraly a soli ktore telo potrebuje - najjednoduchsiu infuziu si spravis napr. voda a sol.. magnezium davaju o.i. na roztiahnutie ciev aby lahsie prudila krv napr. pri problemoch so srdcom alebo vysokom tlaku prip. po dlhsej opilosti, kedy sa naspat cievy stiahnu a srdce ma velku zataz. no a tym ze je to priamo do krvi je to ihned ucinne, ked to ide cez traviacu sustavu trva to dlhsie a nevstrebava sa to tiez ani tak rychlo ani tak efektivne. navyse samotne travenie spaluje dost energie a stravene jedlo sa az neskor pomaly premiena na energiu, preto pri infuziach telo nie je vobec zatazene travenim a preto je ti po infuzke lepsie ako ked si das napr. sumak

zdravotnik07

LUdia, v každej infuzii je to čo ti lekar da. V jednej moze byt iba fyziologicky roztok čo je vlastne čista voda niekde glukoza na posilnenie. Vlastne každý liek čo ma tabletkovu formu moze byt aj v infuzii.Predpokladam že ked si mal zachvat tak ti tam dal DIAZEPAM to je proti krčom tak preto ti tak dobre bolo ale pozor je to návykove tak opatrne...

SofiaLLL

ludia, nebudte smiesni, v infuzii je velmi vela zivin, ktore nahradzaju nielen stravu, ale aj doplnaju do tela velmi vela vitaminov...a este ked sa aj picha do zily, je to priamy a najucinejsi kontakt do tela.

Jujujujuju

evcca no nevierm .. bolo take ze som skoro dostal zachvat ,alebo tak a po infuzii som sa citil ako znovuzrodeny

mate59

no drogy ti určite nedali,ale zloženie býva napísané na infúzii,jednotlivé liečívá pridajú do základu,samozrejme, že infúzka okamžite pomôže.