Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco mam s priatelom len 5 min.sex?

lianka2

Asi ani nemáte moc často sex však? Čím častejšie ho budete mať, tým sa mu bude výdrž zlepšovať. Lebo 5minút to naozaj nie je bohviečo. A keď už aj samotný akt trvá 5 minút, nech ti aspoň dopraje dlhú predohru, líže ťa a tak, aby si aj ty z toho niečo mala, nie len on :-) A sú aj všelijaké znecitlivejúce gély a kondómy, ktoré by mali pomôcť. A presne tak, nech si vyskúša predtým vyhoniť. Ale preboha až kým sa nevystrieka, nie len tak, potom by to naozaj bola minúta ako niekto písal. Inak, máš už aspoň 15?

AdamKrt

hmmmmmm:

to si len myslis... S jedlom rastie chut a ked je to nadherne a neprestava to byt nadherne a neni to nuda, tak hodina by sa Ti zdala ako rychlovka...

hmmmmmm

myslim,ze ani ja by som vyse ako hodinu uz nechcela,uz len kvoli tomu,ze by ma to nebavilo,skor teda,ze by sa mi nechcelo

AdamKrt

nikto nehovori, ze to musi byt dlhe a nudne... Prave naopak, kratke, intenzivne ale s velkym poctom opakovani a obmien. Predsa len jedna poloha i ked zaujimava je po case nuda.

jezinkoveoci

no kebyze mi frajer sucha ,,onuu" keby aj hodinu a pol vkuse, tak by bola dobre vyrajbana.. kokos ako nech je vlhkost aka chce, ale uz hodina a pol vkuse je pre niektorych prilis... ja mam radsej kratsie a intenzivne ako dlhe a onicom... :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco mam s priatelom len 5 min.sex? - Fórum - ZDRAVIE.sk