pohlavie dietatka

vevericka

no ved to by ma zaujimalo.na stranke maju napisane, ze farbiva zreaguju, co mne nic, nepovie to si moze napisat kazdy..mna by zaujimalo, ktore farbiva a s cim (vraj biochemicke latky, to je tak siroky pojem, ako ked poviem berie biele tabletky)..takze otazka znie ake?
spolahlivost?studia klinicka?? nedala by som ruku do ohna za to, zvlast ked viem ze z krvi to tiez nie je lusknutie prstami a urcite to netrva tak kratko ako nacikanie na test..

vevericka

by ma zaujimalo na com je ten test zalozeny..tehotenstvo je jasne..ale pohlavie? z krvi to vedia len kratky cas a aj to je geneticky test na pritomnost alebo nepritomnost Y (z krvi matky, bez potreby odberu z plodu, je velky upsech, ziadna invazivna metoda)..ale z mocu???a komercne v lekarni??..utopia nie(zatial)?

3nttt

no moc by som sa tu premudrelo neprezentovala pretoze ja som si bola kupit test a ponukali mi aj taky co urcuje pohlavie...stoji ale 40eur...

vevericka

leticia test ti nemoze ukazat pohlavie, na to musi podstupit DNA analyzu, len nedavno je to zavedene, ved zatial su radi, ze to vedia aspon z krvi..

mataBB

nie neukaze pohlavie dietata..leticia ty sa vobec nezamyslas nad tym co pises?totalne bludy...ked nabuduce budes vidiet tu reklamu tak dobre pocuvaj co tam hovoria..zboznujem taketo inteligentky