plastika brucha

pipina

ahojte,ja mam tiež problemy s bruchom a chcem ist na plastiku.Už som bola aj na konzultacii v Ružinove, a minuly rok to stalo ešte okolo 40 tisic,ale vraj to potom dost boli tak ja sa ešte psychicky pripravujem

karmen

Mata:dobre ,že vidím túto tému,dúfam, že sa niekto ozve, kto to má za sebou.Ja mám po pôrode ohyzdne dopraskané brucho-veľa hrubých strií.Som chudučká a stena mi neprevísa,ale v okolí pupka je to maximálne škaredé.Obliekam si dvojdielne plavky,ale cítim tie pohľady...aj kamošky, ktorým som to ukázala povedia:chudiatko ľutujem ťa ,taká pekná kočka a toto sa ti stalo-už ma to nebaví počúvať.Ja z duše závidím mamičkám,ktoré majú za sebou pôrod a ostali krásne.Mám dve detičky,ale stalo sa mi to len pri prvom.Bol veľmi veľký a ja naopak veľmi úzka.Pri druhom bábenku som nemala žiadnu novú-fialovú striu.Túžim si to dať odstrániť aspoň v okolí pupka,nech sa cítim krajšia.Mužovi to vôbec nevadí,vraj ma ľúbi aj tak,a sám ma naviedol nosiť dvojdielne plavky,dovtedy som chodila iba v celých ,ale ja to veľmi chcem upraviť.Ozvite sa niekto, kto si to dal urobiť a aj koľko to asi stojí,vďaka.