Moje telo niekedy vylucuje zapach..

Príspevok v téme: Moje telo niekedy vylucuje zapach..
oblicky

prosim o radu. moje telo niekedy vylucuje zapach. v uplne necakanom momente, proste zrazu smrad. mam za sebou vsetky interne vysetrenia, ktore su samozrejme v poriadku, detoxikaciu, kolonoskopiu, proste vsetko. ten smrad pripomina skazene vajicka, alebo vykaly, boze prosim pomozte mi niekto, lebo sa uz bojim ist do spolocnosti. cital som kdesi, ze to mozu byt oblicky, ale co robit, to neviem... :((
dakujem vam vopred za kazdu radu!!

Martinn

Ahoj gabika 13 s lacko něco na tohle téma probíráme po skypu jestli se chceš přidat skype blue.dabadee je to anonymně neboj potřebujeme i my dva víc informací na tohle téma, samy máme potíže.

gabika13

machiaveli a oblicky
Prečítala som si o vašom probléme, musím povedať že mám ten istý až na taky rozdiel... Ako ste na tom po čase? stále cítite a trpíte tím zápachom?

Martinn

Foster, s lacko jsme možná řešily něco podobného, zkus nejdřív než do sebe budeš rvat různé preparáty tak zkus léky na psychiku je to na předpis tak musíš k psychiatrovi, nevím co poradit nevím co je mě nebo tobě, podle toho co si myslím tak psychika člověka dokáže hodně ovlivnit i tělo a jeho projevy a z otoho mě jde hlava kolem.

foster

kabel asi maju pomylene mozgy aj ludia čo citia tento zapach hmm....viem o čom hovorim a nevieš sa vžit do mojej kože keby si bol na mojom mieste chodiš kanalami tak by si sa hanbil a vieš že zato nemožeš ked ty blbne telo

kabel

foster, konecne pochop, ze tvoj problem je v psychike...nic ine neriesis uz roky, len neexistujuci smrad, vsetko to vyraba tvoj pomyleny mozog. Jednoznacne potrebujes intenzivnu liecbu u psychiatra.

foster

Ahoj obličky ak tu budeš niekedy napíš mi lebo mam ten isty problém ako si tu opísal. a neviem čo ďalej daj mi nejaku radu ako si to ty prekonal