Moje telo niekedy vylucuje zapach..

Príspevok v téme: Moje telo niekedy vylucuje zapach..
oblicky

prosim o radu. moje telo niekedy vylucuje zapach. v uplne necakanom momente, proste zrazu smrad. mam za sebou vsetky interne vysetrenia, ktore su samozrejme v poriadku, detoxikaciu, kolonoskopiu, proste vsetko. ten smrad pripomina skazene vajicka, alebo vykaly, boze prosim pomozte mi niekto, lebo sa uz bojim ist do spolocnosti. cital som kdesi, ze to mozu byt oblicky, ale co robit, to neviem... :((
dakujem vam vopred za kazdu radu!!

machiaveli

Ahoj oblicky. Chapem ta a rozumiem ti, lebo som nieco podobne zazil a este aj teraz to obcas zazivam. Doteraz sa mi vsak nepodarilo celkom identifikovat, cim je to sposobene a ako tomu predist. Ludia, ktori to nezazili ta nikdy nepochopia a budu ti davat rady typu: detoxikuj sa, viac sa umyvaj, pouzivaj lepsie vonavky, daj si spravit zuby, atd...ale je jasne, ze toto vsetko na teba platit nebude a mas uz isto vsetko z toho aj tak davno odskusane. Pozri ja by som mozno kedysi tiez neveril, ze dokladne osprchovany a navonany clovek, obleceny v cisto vypranom obleceni moze pachnut...ale teraz uz verim a je to velka trauma. Ale nie trauma pre okolie, ktore sa mylne domnieva, ze ide o nejakeho spinavca, ale pre danu osobu, ktora vie, ze dodrziava hygienu 5-krat viac ako ostatni a robi vsetko preto, aby nesmrdela, ale aj tak obcas smrdi. Zivot je proste nespravodlivy a niekedy sa nam nepekne skeri do tvare. A cim viac sa snazis, tym vacsi pluvanec do tvare dostanes. Viem, ake traumaticke to cele pre teba je...ak budes mat zaujem, mozeme sa o tom porozpravat viac, lebo zdravi ludia ti nikdy neuveria. Mimochodom aj ja som dospel k tomu, ze to budu s najvacsou pravdepodobnostou chore oblicky, ale ziadny lekar mi to nepotvrdil. Na lekarov sa nespoliehaj...oni ti s tymto nepomozu, to by si musel mat extremne velke stastie a natrafit na nejakeho normalneho. Pretoze toto pre nich problem nie je. A je prave smutne na tom to, ze lekari, ktori by mali mat pre taketo veci najvacsie pochopenie tak ho maju v skutocnosti najmensie a odbiju ta takou vecou, ze by si pomaly vrazdil.

oblicky

detoxikacnu kuru uz mam za sebou. pijem dva litre vody za den. ten zapach citim aj ja, aj moje okolie. myslim, ze to je z obliciek, lebo mi velmi zapacha moc. ale co je dobre na oblicky? ako ich preliecit? preco zapachaju??

Ivka 1

Naše telo sa zbavuje nahromadených škodlivín močom, stolicou,dýchaním a kožou. Na to,aby sa telo zbavovalo škodlivín je potrebný aj dostatočný pitný režim - min. 2 l tekutín denne. Najlepšia je pitná čistá voda a detoxikačné čaje. Je dobré robiť si detoxikačné kúry 2x do roka pomocou aloe vera gelov ako aj denne uzivanie antioxidantov. Kolko tekutin denne okrem polievky prijimaš ?

jankin

snaz sa teda ocistovat zvnutra, neviem, ci ti to odstrani ten problem, ale aspon budes mat dobry pocit, ze si pre to urobil vsetko. Vygoogli si napr. detoxikacne caje a popijaj kazdy den