Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krv na papieri po stolici

Príspevok v téme: Krv na papieri po stolici
imaginary

Mám taký problém.. občas, veľmi zriedkavo, som po vykonaní veľkej potreby videla máličko krvi na toaletnom papieri (nie v stolici). Dnes som tam však videla tej krvi oveľa viac (fľak nejako 2cm) a vystrašilo ma to. Podľa infa na nete by to mohol byť len prasknutý konečník pri tvrdej stolici alebo hemeroidy, no som vyľakaná. To bolo ráno, teraz poobede ma konečník jemne bolí aj pri sedení. Máte niekto podobné skúsenosti?

ta3

verim, ze si vystrasena, ale iba batie Ti nepomoze a ani ludia tu na fore, to chce odborne vysetrenie, mozu to byt hemoroidy, alebo prasknuty konecnik, tie mierne bolesti konecnika pri sedeni by tomu naznacovali, ale to moze byt aj sakra velmi vazna vec, minimalne poziadaj mamu nech sa na to pozrie, ale ja na Tvojom mieste by som radsej utekala k lekarovi, drzim palce, aby to predsa bol iba ten prasknuty konecnik

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krv na papieri po stolici - Fórum - ZDRAVIE.sk