Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

trapno-neprijemne zvuky pocas sexu

lienocka2

janaa, je to normálne hocikedy, ako aj keď si zakašleš, kýchneš, grgneš. Aj keď sa mi to ešte pri sexe nestalo, myslím, že netreba z toho robiť drámu :)

ZM899

juuj dik za vase nazory ale trapno neprijemnymi zvukmi som nemyslela vzdychy ved to je prirodzene.... ale zvuky tam dole to je neprijemne ....ale co uz:)))

lienocka2

Ak myslíš trápne zvuky ako napr. pri zasúvaní alebo tak, tak presne hudbu si pustite, aj keď aj tak to bude asi počuť, ale nie až tak. Ale veď to je normálne, mne osobne to vôbec nevadí, si to ani nevšímam. Ale ak "trápnymi" zvukmi nazývaš vzdychanie, tak to s tebou nesúhlasím, lebo to ma rajcuje :)

palculienock

Mne vadi ten podtlak, co tam potom vznikne..jedine riesenie co ma napadlo - nevyberat celkom penis von z vaginy. Ale to je tiez take naprd riesenie..

eklhaft

skuste urobit suzvuk tonov , ked ona urobi G-mai skus prdnut v D-dur a zaspievajte si pri tom nejaku ludovku. co vam sibe ? ved to je normalne........

Karina

Zeny len vsetko prilis analyzuju. Co sa mna tyka, ja tie zvuky ignorujem. Patri to k veci, neda sa tomu vyhnut. A ako tu bolo spomenute, pouzite hudbu na prekrytie ak ti to vadi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.