Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Očista pleti zvnútra

Ivka 1

Presne tak ako píšeš. Za stav pleti je zodpovedný vnútorný stav organizmu.Ak máš zanesené hrubé črevo,nevstrebávajú sa riadne ani živiny obsiahnuté v strave. Takže v prvom rade prečistiť organizmus zvnútra a detoxikovať pleť aj zvonku.Uvažuješ správnym smerom.

imaginary

trtrtrt nie som chybná aby som za hovadiny a kaleráby vyhadzovala peniaze, neviem prečo hneď súdiš. Sám si povedal, čo všetko ovplyvňuje stav pleti. Pečeň, obličky, hormóny.. A ich činnosť sa dá pochopiteľne ovplyvniť stravou, všetko ide zvnútra.. Si to, čo ješ.. Tak prečo hneď útočíš?! Nepýtala som sa tu na žiadne bussinessové žvásty, ale aké má kto skúsenosti s čajmi a podobne... Darmo sa bude niekto gebriť mastičkami a krémami keď mu chýbajú živiny.

RNG

Inac silny caj najma z korenov zihlavy naozaj znizuje tvorenie DHT a tym vylucovanie mazu(sebum)pokial ho pijes a zmensuje tym pravdepodobnost vytvarania acni.
Problem je vsak nie v mastnej pleti, ale zlych tvrdnucich priemyselne znicenych tukov, ktore zapchaju vyvody mazovych zliaz a tak sa vytvori acne, alebo minimalne uhor.
Z nedostatku niektorych potrebnych enzymov v tele sa vytvaraju rozne zamorenia, ktore tieto enzymi mali normalne odstranit, nuz a telo ked sa nevie veci zbavit cez ladviny ani cez pecen, tak ich vyhodi nudzove cez kozu....

RNG

Konecne to tu nabralo spravny ton, ovplyvnovanie koze potravou, travenim,zamorenim, enzymami, a vnutorne cistenie tela, nie mastickovanie.
Lebo koza je len organ, ktory telo pouziva okrem ineho tiez na zbavovanie sa neziaducich latok.
Jej stav zavisi aj od hormonalnych hladin a aj to sa da regulovat roznymi doplnkami , aspon ciastocne.

trtrtrt

co to je za blbost ? ?ocista pleti ..to je dobra kravina,ale aspon viem ze dobre sa da na hluposti zarobit.typ pleti mas geneticky dany, akne vyrazky suvisi s pracou obliciek a pankreasu, pigmentove skvrny s pecenou a zlcou,,,mazove s hormonmy,,a to vsetko je genetika Jedlom to nezmenis, ale ,,,bussnises je to dobry..a najma si kup homeopatika, nariedim ti pivo jedna k tisic a budes ozrata.... bolo by dobre aby si odpisala ,kolko ludi ponuklo ti zdravy sajrajt s bilin a homeopatika a masaze a alternativne kraviny ..a mas odpisat im mailom ..a najma kolko si zaplatila...

milanzv

Ozvite sa mi presne Vám vysvetlím čo máte urobiť ohľadom vnútornej očisty. Čaj určite nestačí. Kontaktujte ma mkubicina@gmail.com

imaginary

so žihľavovým čajom mám dobré skúsenosti, no nemá sa piť pravidelne dlhšie ako dva týždne. ako každé bylinky. tak skusím obmeniť s tým bielym..:) a aké aloe vera prípravky sú dobré?

- mira

Zväčšené póry a akné vyliečiš vylúčením všetkých mliečnych výrobkov a sladkostí. Spočiatku nastane v tele veľké upratovanie, to znamená, že telo začne intenzívne vylučovať všetko, čoho sa potrebuje zbaviť a to aj cez kožu, takže načas sa môžu vyrážky zhoršiť. Ak vytrváš a nebudeš sa zahlieňovať, očista sa skončí a ty sa budeš tešiť z čistej tváre ale i ostatných orgánov. Zaradiť treba hlavne zeleniny a neobrusované obilniny.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Očista pleti zvnútra - Fórum - ZDRAVIE.sk