Tučná, škaredá a opustená

Príspevok v téme: Tučná, škaredá a opustená
nepekná

Chcela by som sa spýtať prečo je pre ľudí výzor taký dôležitý. Som tučná a to už od malička... nech som robila čokoľvek neschudla som, držala som diéty až som takmer nejdela nič a skončila v nemocnici...áno je to zúfale ale aj ja som zúfalá. Stratila som akékoľvek sebavedomie a dsebaúctu. Nemám žiadnych priateľov, nikto o mňa nemá záujem a aj takí čo sa so mnou krátkodobo bavili prestali (asi kôli tlaku okolia). Nikto mi nedá šancu ani ukázať, čo vo mne je, či som zábavná, či niečo viem... Všetci sa mi smejú a ohovárajú ma (potom sa šíria veci, ktoré ani nie sú pravdivé)už od zákaldnej školy a nezmenilo sa to nai na strednej ani na vysokej...Aj keď som zmenila prostredie v ktorom sa pohybujem, vždy je to rovnaké. Môj život je iba utrpenie, veď nikto nechce byť sám.Asi aj preto píšem na toto fórum , lebo to nemám komu povedať...

doubledog

ludom na tvojej hmotnosti nijak zvlast nezalezi.
ale neznasaju takych, co sa lutuju a siria okolo seba pesimizmus.

elsa5.5

ahoj nepekná,aj pevnejšia žena sa môže pekne upraviť,primaľovať sa,pekne sa obliecť,ísť ku kaderníčke aby ti urobila iný strih vlasov,prípadne melír,určite máš aj veľké prsia aj to je plus,všetko treba dobre skombinovať,kamarátka je dosť pevná naozaj vlasy,oblečenie,kozmetika robia svoje,nikto sa nepozeráme na jej váhu.

--..--..

bez urážky mám pocit že sa veľmi ľutuješ a nič nerobíš pre to aby sa to zmenilo ja vo svojom okolí poznám množstvo ľudí s nadváhou a sú v pohode a medzi priateľmi obľúbení.Ja keď čítam tvoj príspevok tak ma mrazí koľko je v ňom pesimizmu.Na to že si mladá baba by si mohla zdvihnúť hlavu a prehodnotiť svoj život od základu kde robíš chybu.Možno tou svojou sebaľútosťou lezieš na nervy svojmu okoliu a preto ťa neakceptujú.Myslíš že keď za deň zješ dva rožky tak schudneš?akurát tak môžeš odpadnúť.Je tu kopec príspevkov o chudnutí alebo si nechaj poradiť od odborníka a zmeň stravovacie návyky je jasné že zo dňa na deň to nebude ale tvoj metabolizmus si bude musieť zvyknúť a časom sa dostavia výsledky.Možno je to tvrdé ale najmenej čo potrebuješ je ľútosť okolia to ti fakt nepomôže.Takže zdvihni sebavedomie, tupcov s názorom že tuční ľudia nie sú ľudia si nevšímaj a vlož si do hlavy že si pekná a prinajmenšom inteligentná držkaj sa a s akého si kraja?

skusto

nepekna, 2 rozky denne? Co si okrem zalepenych criev tvoje telo malo z toho zobrat? Skus sa napchavat surovou zeleninou, zelenin. polievkami, ovocim, pi vela vody(cistej),skus ist do prace peso, aspon 3km,alebo hocijaky pohyb,povedz doktorovi ze si platis do soc. poistovne preto nech ti vysetri stitnu zlazu. Zvladnes to, zvladli to aj horsi, chorejsi, uz len kvoli tvojmu dobremu pocitu.

nepekná

janula23- bohužiaľ nie som z nitrianskeho regióna...ale ďakujem
lololo- to je fantastické, že sa ti to podarilo, určite ti to zmenilo život. Smiem sa opýtať, ako si to dokázala? Robila si niečo špeciálne?
vendula- myslíš, že ja som za tie roky nič neorbila, že som len sedela doma a ľutovala sa? Ako som písala aj som civčila aj som držala diéty a dokonca som sa odhodla a išla k doktorovi... Lenže bohužiaľ ten po 5 minútach vypisovanai oficialít (meno, bydlisko) mi povedal že som tučná, lebo veľa jem. Bez toho aby sa ma opýtal koľko a keď som mu povedala, že nejdem veľa povedal, že určite to veľa je a musím ubrať. Lenže keď niekto zje za celý deň dva holé rožky bez ničoho, neviem z čoho mám ubrať... to mi prišlo ako "nežer a skap".Aj to už mi ľudia povedali, že keď umrem bude svet krajší

vendula

Nepekná,
prestaň sa ľutovať,začni myslieť pozitívne,
myslím si,že jediný tvoj problém je obezita a z toho spočívajú všetky ostatné komplexy.
Pusti sa do toho,na nikoho nepozeraj,rieš len samú seba,zo začiatku to budé ťažké,pôjdeš napr.do fitka budú sa ti smiať,dobre prežiješ.O to viac si potom vychutnáš víťazstvo,obdiv ostatných ľudí trebárs aj v tom fitku,budú si o tebe hovoriť,len to musíš chcieť tY.Podľa tvojho príspevku si myslím,že tá nadváha je asi väčšia,ale o to väčšie bude tvoje víťazstvo.Uvidíš ako si to vychutnáš a naozaj všetkým vytreš kocúra.Žiaľ naša spoločnosť naozaj uprednostňuje pekných,štíhlych ľudí.Dokonca si myslím,že je to aj časť životného úspechu.Zatni sa vydrž to a ty si budeš vyberať priateľov uvidíš,len sa prosím ta neľutuj a nerieš ľudí okolo seba.Existuješ len ty,a chod za svojím cieľom.Odporúčam ti knihu Tajomstvo,je to skvelá motivačná kniha,v ktorej som našla naozaj veľké tajomstvo.Ak chceš pošli mail môžeme si písať,budem rada keď sa ti to podarí.Už teraz sa teším ako si to užiješ.

lololo

ahoj,hlupákov nerieš.Ja sa s takými stretávam dodnes...vždy som bola tlstá a ked sa mi podarilo zhodit kopec kíl,tvárili sa skoro všetci,že to nie je pravda a pomaly aj iných o tom presvedčili.
Mrkni sa na tuto stránku
-odkaz odstránený-
A UVIDIS,ZE SCHUDNES,aj ja som schudla a vytrela som vsetkym zrak

nepekná

ďakujem za vaše príspevky, úprimne ani som nečakala že niekto napíše...hlava xxii tak tovji kamaráti majú veľké šťastie, že majú niekoho ako ty, čo ja by som za to dala si ani nevieš predstaviť (aspoň za 1 takého človeka)... janula23 aké už len ja môžem mať záujmy? keď som sa snažila športovať decká sa mi smiali (ako vyzerám- natriasam sa, nevládzem... nehccem to rozoberať)keď som išla do rôznych klubov, nikto sa so mno unechcel ani baviť sedela som v kúte vždy sama (o tancovaní nemôže byť ani reč)a už pri dverách sa na mňa vyhadzovači dívali dosť posmešne (teda jeden na druhého)...čiže aktivity medzi ľudmi nedopadli nikdy dobre...a doma na zoznámenie teda tiež nie je priestor na nete každý chce foto a keď som aj poslala už sa neozvali...