Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

setrenie penazi

lost

AdamKrt,

naivne by boli, ak by som tlacik SKK :)

Ale USD? To je svetova mena a pmalicky mozes kupovat cely svet, relativne.

No dolarov je cca 10x viac ako je cela hodnota nasho sveta, takze oni fakt vytlacili velmi vela.

uhlie to vysvetlil za mna :)

uhlie

Hej, ale ta hyperinflacia vznikne len vtedy, ak si niekto vsimne, ze je vytlacenych viac penazi, co moze trvat dost dlho.

jajka001_

som práve minule vysvetľovala malému že prečo si doma nemôžeme tlačiť peniaze :) lebo tiež mal taký geniálny nápad (Mami, natlačíme si doma peniaze a nemusíš chodiť do práce)

AdamKrt

lost Dnes 18:16:

naivne uvahy. Vytlacis si kolko chces a mozes si s tym vytriet. Hned mas z toho hyperinflaciu...

Priyanka

lost: vďaka za búrlivé ocenenie mojej šetrnosti :D
žiaľ, od stopu asi neupustím, veľmi som si to obľúbila, nie len preto, lebo je zadarmo :) ale zase treba povedať, že sama stopujem iba krátke úseky... hoci ísť stopom po Európe ma nenormálne láka, ešte som však na to nenašla dostatočne odvážneho parťáka... :D
a máš pravdu, nie je pre každého samozrejmosťou si peniaze odkladať... dokonca ani moji rodičia nemajú nič našetrené pre prípad straty zamestnania alebo choroby... a môj anti-konzumný spôsob života nevnímajú bohvieako pozitívne...
peniaze mám v pančuche :D odkladám si ich hlavne pre to, aby som si na kúpu nehnuteľnosti nikdy nemusela vziať úver v banke... banky totiž neznášam (z dôvodov, ktoré vlastne podmieňujú ich existenciu) a nemám záujem mať s nimi veľa spoločného...
Rada by som niekde peniaze investovala, ale bohužiaľ sa do toho bohvieako nevyznám. Veľa ľudí v mojom okolí využíva stavebné sporenie, ale stále je to o tom, že sa ti konkrétne peniaze zvirtualizujú a tomu sa dosť bránim...

lost

0vecka

wow, ten nazor bol jeden z naj :)
ZBRANE - jedna z najlepsich investicii :)

Len neviem ako u nas, asi to tu lahke nie je, no v USA mozes mat kolkokolvek zbrani (ale tiez nie nejake plnoautomaticke, neviem presne, asi zalezi od statu)

voda, jedlo, zbrane, zlato, a "spoluhraci" su vzacne komodity :)

lost

Najlepsi sposob ako zarobit je samozrejme...

Byt vlastnikom FED (narodna banka USA)

A tlacit tolko penazi kolko len chcem.

Mohol by som si vytlacit BILION, kupit si cely svet, a urobit si sluhov z kazdeho :)

A myslim ze FED (sukromna banka udajne) si vskutku moze tlacit kolko len chce :)

Ale pockat, co ak mi dojdu stromy (papier)?

Ahaaa, tak mam napad, natukam si 1000000000000 na ucet a som za vodou :)

Jednoduchsi sposob ako si NATUKAT BILION na ucet uz nepoznam :)

Jedine ze by som na ten ukon natukania penazi na moj ucet najal sekretarku.

0vecka

ono prenajimanie vyzera ako super biznis ale treba si uvedomit ze barak straca na hodnote teda aj byt a ak ti drbne strecha alebo sa hocco pokazi napr umyvacka tak to musis so svojho opravit... potom ti moze odist najomnik a druhy bude xciet aby si vymaloval atd atd.... popripade dlhsie nenajdes dalsieho ....

ono ak prdne ekonomika tak naj je dat vsetko do zbrani a najlepsie do zbrani ktore budes mat pod postelou ...

mate59

súhlas a jajka,na nehnuteľnosť mať treba kapitál,ak je v dobrom stave,prenajíma sa niekoľým subjektom,je z toho celkom dobrý príjem.Pokial to nie je prenájom na bývanie.Ale aj sa musíš o ňu starať,lebo nájomca len užíva a tvoj majetok obzvlášť nešetrí.
V banke ti dajú úrok smiešne percento,ale do fondov by som iste nešiel.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

setrenie penazi - Fórum - ZDRAVIE.sk