Poradte niake pripravky na akne

deniskaD

a ešte musím povedať, veľmi dobre pomáha pobyt vo vysokohorskom prostredí. po víkende v Tatrách som mala pleť ako bábika. takže ak je možnosť, určite to treba vyskúšať.

deniskaD

Moje skúsenosti s akné: NORMADERM tak isto ako aj BIODERMA mi nepomohli. sú to zbytočne vyhodené peniaze. presne aj nivea, garnier a podobné hlúposti. s akné treba bojovať hlavne vnútorne. mala som ľahšiu formu akné, užívala som tabletky DERMABION, nie sú veľmi drahé, stoja okolo 4 eur. k tomu zvonka zinkovú masť a mydlo s pH 5,5 a do mesiaca by sa to malo ako-tak upraviť.

bebee

mám 28 rokov a už som naozaj vyskúšala mnoho značiek, teraz som si objednala prípravky značky CutisHelp, vkladala som do nich veľké nádeje, ale používam to asi 10 dní a nič, ešte stále dúfam, že to neskôr zaberie, ale asi z toho nič nebude

RNG

Na trhu je plno zmesi, ja poznam dobre mnou dovazanu znacku, ktoru si mozes kupit v mojich doplnkovych obchodoch.
Pozri sa na nete na porovnanie

miroslavaa

RE : SIARKOWA MOC : Mala som to a kúpila som si to v lekárni.Stálo to tam 189; Sk ale nepomohlo mi to,síra príliš vysušujem pleť.Skús pleťovú vodu Garnier Pure alebo Nivea ale nie YOUNG ale tú v ružovom obale.Nivea :140; a Garnier : 120; Sk. Držím palce,mne tiež nič nepomáha,ale u kožnej som ešte nebola.