Strach povedat Lubim?

Príspevok v téme: Strach povedat Lubim?
Nelubena :(

Ahojte mam priatela chodime spolu skoro pol roka a boji sa mi povedat ze ma lubi:( Nie preto ze nechce lebo hovori ze to citi aj ze ma lubi ale nedokaze mi to sam povedat.. este nemal priatelku a nikdy tak nevyznaval nikomu city... Co mam robit cakat ze raz mi to povie ? Povedal mi to parkrat, zazili sme spoolu najkrajsie chvile ci uz prenho ci premna :( dakujem :(

Nelubena :(

mam nadej to vobec niekedy pocut ?? :( ved chce aby sme spolu pracovali lebo pracujeme kazdy inde :( chce aby sme spolu boli ale ako ked mam pocit ze ma nelubi a hoci to tak nemusi byt

Nelubena :(

on ma problem ze to nikomu nidky nepovedal :( lubi ma lebo vidim to nanom prezili sme najkrajsi silvester a aj ine krasne mesiace.. aj ja mam pocit ze je hanblivy ale ako to zmenit aby taky nebol :( ja som mu to povedala a povedal prepac ze si to neuvedomoval a pritom mi vravel nech s nim mam najkrajsi vztah fakt vsetko je najkrajsie len to hlavne nepocujem:( a mi povedal ze mu to je cudne ze sa hanbi to povedat ale nechapem preco sa zato hanbi ? :( za lasku :(