je to možné?

Príspevok v téme: je to možné?
Nikuša

ahojte, ja mám takmer ročného synčeka. Som veľmi šťastná že ho mám, je to môj pokladík, len sa stala taká vec. Obávam sa, že som znova tehotná. Je to možné, aby som zostala tehotná aj cez menštruáciu? Pretože sme to robili, bez ochrany.. asi na tretí den,menštruácie... viem, je to hlúposť...ale tak zaujímalo by ma, či má niekto s tým skúsenosti...

Slobodna

To, že žena nemôže počas menštruácie otehotnieť je rovnaký mýtus ako to, že nemôže otehotnieť keď kojí. Takže áno, je to možné. Menštruácia ani kojenie nie je antikoncepcia.

.....

inak ja som so synom otehotnela tri dni po menštruácii a suseda kojila ešte ani menštruáciu po prvom tehotenstve nemala e hneď otehotnela rozdiel medzi deťmi má 11 mesiacov

.....

moja kamarátka nemohla počas 8 rokov manželstva otehotnieť,merala si teplotu, navštevovala bylinkárov,lekárov absolvovala všetky možné vyšetrenia nakoniec jej nejaká babka poradila nech to skúsi cez menštruáciu,nebola tým nadšená,pretože je dosť náboženský založená,ale dopadlo to tak že na prvý krát otehotnela a druhé dieťa sa jej narodilo presne o rok a tiež týmto spôsobom takže je to možné tak isto môžeš otehotnieť aj počas kojenia

maria1113

ahoj nikuša, nechcem ťa strašiť, ale moja mama hovorila, že ona otehotnela počas menštruácie. Mne sa podarilo hneď po skončení, takže u každej ženy to je inak a netreba sa riadiť tým, ako je to uvádzané v článkoch a tak