Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menzes uz 17 den

Príspevok v téme: Menzes uz 17 den
FIRST

Prajem vsetkym pekny den...Tak kde zacat..Mozno tym, ze moja menstruacia bola vzdy komplikovana..Mam 18 rokov a moja menstruacia trva uz 17 den...vzdy som ju mala dlhu, vzdy trva do 10 maximalne do 14 dni... Neviem co je..Od 4 dna sa mi to vzdy strieda raz mam silnejsiu a raz zasa slabsiu sama tomu nerozumiem.Chcem uz navstivit aj gynekologicku ale momentalne som chora...Moze to byt tou chorobou? Lebo ked som ju dostala bola som chora (angina) a potom to nejako preslo, a teraz vo stvrtok som zasa chora... Neviem cim to je tak isto si myslim, ze je to ten moj krcok, ktory moze krvacat, lebo som u genekologicky s tym nebola dlho, kedze mi povedala, ze je uz v poriadku, ale zase si myslim, ze ma pri ,,tom`` boli krcok :(... Cim to moze byt? Prosim o rady, lebo som z toho dost znepokojena, ma uz niekto s tym skusenosti?

Trash

Si mlada,takze na nic vazne nemysli.Hlavne nad tym nerozmyslaj,chod,uvidis,co ti povie lekarka.Bude to ok,este mas hormonalne zmeny plus sama pises ze si mala problemy...Len to neodkladaj.Daj vediet ako si dopadla.Vsetko dobre:)

Trash

Zavolaj si tam a povedz aky mas problem a ona ti povie postup.Ver mi, pre nu je to len krv a vie,ze ti musi pomoct.Normalna,bezna vec.

Fi

Neviem:D Mozno mas pravdu:D Bola som u gynekologicky asi 4 krat a este stale sa hanbim:/ Neviem pride mi to take cudne:D Ja viem som trubka :)

FIRST

Fuuuha..Lebo som sa s tym este nestretka, vacsinou tam chodia zeny, ktore nemaju menstruaciu, ale bojim sa ze sa to bude i nadalej viest v takom duchu takze, cim skor tym lepsie...Len keby som k tomu este chora nebola :(

Trash

Pre lekarku to nie je to,co pre teba.pre nu je to len krv.Popripade si tam zavolaj,povedz ze mas menzes uz druhy tyzden a ci sa mas dostavit na vysetrenie.Hotovo.Ver mi,pre lekara je to len krv...

FIRST

Viem to, ale neviem ist k lekarke s menstruaciou? Bude ma aj vysetrovat? Lebo by som chcela pockat dokedy to prejde...Neviem aj sa trochu bojim toho co bude...:

Trash

Ak by si mala prestavku medzi krvacanim,mohlo by ist o ovulacne krvacanie.V tomto pripade to vyzera nieco vaznejsie,navstiv lekarku aj ked si chora...Mozes mat problemy s krckom a asi sama vies,ze to nie je sranda...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menzes uz 17 den - Fórum - ZDRAVIE.sk