Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červene vlasy

Paušalkaa

Babenky potrebujem poradiť chcem veľmi intenzívnu ohnivú červenú farbu ale nikde sa mi nedarí takú zohnať neviete mi poradiť ?

šumienka

Dievčata ak chcete intezivne červenú tak odporúčam Manic Panic síce stojí viac ako obyčajné farby ale vydrží :) S Manic Panic môžete dosiahnuť intenzívne farebne odtiene na odfarbených alebo prirodzene blond vlasoch. Niektoré tmavšie odtiene červenej, zelenej alebo modrej môžu dať vysoký lesk aj prirodzene tmavým vlasom bez potreby odfarbovania. Na odfarbených vlasoch naopak chytajú svetlejšie.

jankaaaaaaa

ja som sa odfarboala na blond uz dlhsie a potom som presla na cervenu a tu cervenu som dala rovno na blond vlasy. a kedze moje vlastne, co mi vyrastaju su svetlo hnede skoro spinavy blond tak mi nechyta rozdielne vobec. iba na tych odrastenych vlasoch sa mi farba viac leskne a asi sa vymyva pomalsie ako z tych co boli dakedy odfarbene

dobra vila

janka, a nechyta ti potom ta cervena rozdielne uz na tie odrastene vlasy povodnej farby? Ked ich dofarbujes... tam uz ti vyrasta tvoja povodna farba atd... (ci aj to predtym prv nejako zosvetlis?)
Nvm, lebo ja mam tiez povodnu farbu svetlohnedu, ale neodfarbovala som sa, proste som ich iba namachlila farbou a bolo :D. Mne ta palette tiez chyta nie presne podla predstav, chcela som viac vyraznu cervenu, takto mi pride niekedy dost tmava, trebars na fotkach, kde je menej svetla, alebo tma mam vlasy skor do fialova ci gastanovo hneda. Pritom pocas denneho svetla je to ozaj fajn.
Wellaton som mala iba 1x, prv som skusala farbit tym, kupila som si nieco ze "colorado red", ale na tubicke po rozbaleni bolo napisane "svetla mahagon", tak ma to dojalo... a bolo to rysave, takze som to prefarbila tou palette... A drzim sa zatial pri tej palette, lebo tu znasam dobre, Wellaton ma strasne stipala, ale i tak som ju nezmyla, ked uz som si ju naniesla :-/

Linguistics - a ty si ake cervene pouzivala? Ktora bola taka pekna? Nie moc kriklava, ale proste krvavo cervena, vyrazna, pekna :D

jankaaaaaaa

pouzivam wellaton 77/44 odtien, asi najlepsia cervena co som mala, pred farbenim na cerveno som mala odfarbene na blond, takze ta cervena sa tym padom z takych odfarbenych vlasov vymyva este rychlejsie, na moje odrastene svetlohnede vlasy chyta lepsie ..
tu palette intenzivne cervenu deluxe som skusala ale vobec mi to pekne nechytilo. vyzeralo to skoro ako bordova cervena, vobec som taky odtien nechcela a vymyvalo sa to dorzova

Linguistics

Tiez som mala uzasne, takmer kriklave, cervene vlasy, ale prave to rychle vymyvanie ma 'prinutilo' ist spat k hnedej. Ale uz mi chybaju, chcem ich spat! Skusala som asi vsetky farby, aj tie lacnejsie za 2.50 aj drahsie za 6, a vymyvat sa vymyvala stale..

dobra vila

Aku farbu pouzivas na vyraznu cervenu? A aka je tvoja povodna farba? Pytam sa preto, lebo aj ja si farbim vlasy na cerveno, ale nejako mi nikdy nepridu presne take, akoby som chcela :P. Ja pouzivam palette - intezivna cervena, alebo ohniva cervena...skoro to iste, ta intezivna je asi o nieco lepsia.

efffrrrrrrrr

aj ja som mala cervenu asi pred rokom som si ju dala odfarbit spet na hnedu lebo sa mi to tiez strasne vymyvalo takze s tym vymyvanim sa musis asi zmierit :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červene vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk